Back to Question Center
0

Ülevaade Semaltist: Blogimine on digitaalse turunduse jaoks vajalik

1 answers:
Dokument

Digitaalse turunduse puhul on blogimine jätkuvalt siseturunduse valdkonnas selgroog. Orgaanilise liiklusega tegelemisel on blogi professionaalne platvorm, kus lugejad suhtlevad teie sisuga. See on valdkond, kus saate tõestada oma teadmisi oma turundusstrateegia ja sisu erinevates aspektides. Juhtide ja konversioonide saamine on keeruline protsess ja ainus asi, mida peate sihiks saavutama, on lihtne blog.

Julia Vashneva, Semalt vanem klienditeeninduse juht, annab põhjused, miks blogimine jääb kasulikuks digitaalse turunduse vahendiks.

  1. Blogid annavad kasutajatele sisu.

Enamik inimesi, kes lugesid blogidelt materjali, otsivad teadmisi. Blogi on suurepärane koht vastuste ja nõuannete leidmiseks peaaegu kõike. Teie blogi saab suurepärane koht selleks, et inimesed saaksid teie sisusse ja teeksid teadlikke otsuseid, eriti kui teil on teie veebisaitidel klikkide tegemise nupud.

  1. Blogi võib suurendada konversioone.

SEO keskendub peamiselt liikluse suurendamisele. Mida rohkem liiklust saadate, seda suurem on võimalus saada ostja inimestelt, kes klõpsavad teie veebisisu lingile. Kuid vastupidi võib juhtuda ka. Teil võib olla üha rohkem külastajaid, kuna ostjate arv väheneb. Blogi võib olla kasulik parameeter selle tasakaalu saavutamiseks..Veebipäev tõestab usaldusväärsust ja kui külastajad loovad teie usalduse, siis viivad nad lõpuks ostu sooritamiseni.

  1. Blogid abi otsingumootori optimeerimine.

Üks kõige levinumaid kriteeriume otsingumootorid nagu Google kasutab uue sisu kuupäeva. Värske sisu suurendab positsiooni Google'i otsingumootori tulemuste paigutuse (SERP) algoritm paneb veebisaidid konkreetse otsingupäringu jaoks. Veebisisu jaoks on oluline iga nädal vähemalt kolm uut postitust. See jõupingutus aitab Google'il olevaid veebižanreid ja roboteid leida uut asjakohast sisu, mis on kõrgem kui veebisaitidel, mis ei värskenda oma sisu pidevalt.

  1. Võite saada vaatajaskonna osalemise.

Alates jaanuarist 2017 on Google'il üks kõige kasulikum kriteeriumid saidi hindamiseks, kui palju veebisisu jälle veebipõhist sisu jääb enne lahkumist. See kontseptsioon eristab reaalset inimest musta mütsi SEO roboteid. Erinevas kontekstis, kui külastaja jõuab teie loodud veebisaidile, seda suurem on tõenäosus midagi klõpsata. Võite suurendada konversioone, suurendades kasutajate kaasamist meie veebilehele.

  1. Blogid on odavad.

Blogging on tänapäeval üks lihtsamaid ülesandeid tänu arvukatele SEO automatiseerimise tööriistadele. Paljud DIY veebisaitidel pakutakse veebisaitide paigaldamiseks lohistamisprotseduure. Need seadmed on aja jooksul paranenud ja paremad, mõned neist on suure tõhususega. Enamik neist tööriistadest on tasuta, kuid mõned nõuavad, et te tasuksite mõistlikke hooldustasusid. Lisaks võite alati vabakutselise eksperdi tööle võtta, et ehitada üks teie jaoks hinnaga. Blogi hooldus on ka suhteliselt odav.

Järeldus

Blogimine ei ole digitaalse turundusega seotud vana strateegia. Hoolimata uuemate automatiseeritud SEO-tehnikate tekkimisest on blog siiski tüüpiline meetod e-kirjade ja juhiste kogumiseks. Te saate neist faktidest kasu saada ja oma blogis palju konversioone juhtida Source .

November 27, 2017