Back to Question Center
0

The Most Amazing Wiki artiklid, mida on soovitatav lugeda Semalt Expert poolt

1 answers:

Wikipedia avastas, et selle ingliskeelne versioon oli alates 2001. aastast käivitatud 5 miljonit sisselogimisnimekirja. See on tohutu ja valdav saavutus - cara bet taruhan bola. On umbes 2,5 miljardit sõnu, mis moodustavad suure hulga teabe. Teavet on liiga palju, et ükski inimene saaks seda täielikult lugeda. Isegi kui üks inimene hakkaks täna neid blogisid ükshaaval lugema, võtab see nende lõpuleviimiseks üle 19 aasta.

Wiki-i entusiastid suutsid välja tuua esiletooteid ja tulid välja Wikipedia artiklid, mis olid kõige informatiivsemad, lõbusamad ja koomilised. Siin on kõige huvitavamad Wiki artiklid, mille on valinud Oliver King, Semalt kliendihaldur:

seksuaalselt aktiivsed paavstid

Seda artiklit võib nimetada nii lõbusaks, informatiivseks kui ka mittetäielikuks. See idee seksuaalselt aktiivsete paavstide nimekirja kogumiseks on ainulaadne, kuid leiad, et mõned taotlused on kustutatud, kuna mõned inimesed võivad seda ebamugavalt tunda, kuid see on ikka veel ellu jäänud.

väärarvamused ja ebatavalised surmad

Kui wiki sihtasutused küsitlesid oma kirjanikke oma lemmikartiklite kohta, olid salajaste surmajuhtumite, väärarusaamade ja linna legendide nimekirjad tippade võitjad. Lugu on enesestmõistetavalt põnev.

kummitus kass

See on lugu vahva kassist, mis on öelnud, et see on 3 meetri kõrgune, vaatasid Washington DC pealinnade hooned. Arvatakse, et elab hoonete keldriküptist, mis oli algselt kavandatud George Washingtoni matmiskambriks..

Jeesus

See on Wikipedias üks levinumaid ja redigeeritavaid artikleid, kuna see räägib kõige olulisemast ajaloost. Kuid artikkel on ikka veel Wikipedias kõrgeima kvaliteediga.

Helikopteri vangla põgenemine

See artikkel muudab elu tundma nagu me ikka veel elame 1970ndatel New Hollywoodi meeleolu triller, mis hõlmab helikoptereid inimesi vanglast väljas.

Mis ei ole Wikipedia

Peamine põhjus, miks inimesed külastavad Wikipedias, on teada saada asjadest, kuna neid on paremaks mõistmiseks selgitatud. Kuid enamik inimesi ei mõista asju, mida nad ei peaks Vikipeedias leidma.

Nimekirjade nimekirjad

Seda on raske murda. See on asjaolu, et üks artikkel on loetelu artiklitest, mis on Wikipedias loetletud artiklite loendid. See on Wiki tegelik versioon .

leiutajate surmatud leiutajad

Leiutiste eesmärk on parandada inimkogemust ja surmatud leiutajad on viimane asi, mida keegi võiks eeldada. Need artiklid räägivad inimeste ja tehnoloogia vahelistest suhetest. Kui asju on leiutatud, on puudusi, mida me ei suuda ennustada.

Poliitilised salajased märksõnad

Leheküljed on maailma poliitilises ajaloost kõige silmatorkavamate poliitiliste sõnadega, lausete ja valesti sõnastatud või ebaõnnestunud väidetega, näiteks "jah võime"

Ebola

Kui Ebola epideemia tõusis, võtsid mõned meditsiinitöötajad kokku, et koguda artiklit Ebola kohta, mille eesmärk oli muuta Wikipedia Ebola jaoks usaldusväärsemaks ressursiks. Artiklit tõlgiti paljudesse keeltesse, et paljud saaksid seda mõista.

Thomas Jefferson Jackson

See oli Ameerika astronoom, kellel arvatakse, et tal on palju potentsiaali, kuid ei saavuta midagi füüsikast ega astronoomiast.

November 29, 2017