Back to Question Center
0

Semalt: WordPressi pluginate loomise nõuanded

1 answers:

WordPressi pistikprogramm on funktsioonide kogum, mis aitab blogijatel ja veebisaitide omanikel veebisaitide hõlpsaks kohandamiseks ja muutmiseks. WordPressi plugin lisab veebisaidile uued funktsioonid ja igakülgseid teenuseid, mis muudab saidi kasutajatel hõlpsaks. See plugin koosneb ühest või mitmest funktsioonist, mis on tavaliselt kirjutatud PHP programmeerimiskeeles - black white and red fascinator.

Frank Abagnale, tippspetsialist Semalt , pakub siin mõningaid näpunäiteid WordPressi plugina loomise kohta.

WordPressi pistikprogrammi toimimise mõistmine on ülimalt tähtis, kui tegemist on digitaalse turundusega . Rakenduse programmiliides (API) näeb ette meetodid plugina tõhusaks integreerimiseks. Plugina loomine toob kaasa standardite ja poliitikate kehtestamise.

Siin on peamised tegurid, mida arvestada veebisaidi plugina kujundamisel .

Readmefailid

Readmefailid aitavad kasutajatel ja arendajatel hiljem pistiku ajakohastamisel tuvastada. Enamikul juhtudel pakuvad readmefailid üksikasjalikku kirjeldust selle kohta, kuidas plugin töötab ja soovitatud logisid.

Plugininime määramine

Suur hulk pluginaid sisaldab nime. Kuid kui te töötate uue pistikprogrammi väljatöötamisel, kaaluge pealkirja kindlaksmääramist. Kasutage pluginide hoidlat, et otsida ja leida parim nimi.

Koduleht

Kui teie WordPressi pistikprogramm jagatakse teiste arendajatega, on teil üks teie plaanidest, kaaluge pühendatud avalehe loomist. Koduleht aitab teatada saadaolevate värskenduste arendajatest ja kõigist allalaaditavatest kohtadest.

Pluginate failid

Teie WordPressi installifailis on vähemalt üks PHP programmeerimisfailidest teie pistikprogrammi nimi. Kasutage unikaalset nime, et vältida segadust, kui kaks pistikprogrammi jõuavad sama nime all..

Pluginafaili miinimumnõuded

Meta kirjeldus on teie veebisaidi optimeerimiseks vajalik eeltingimus. Metaandmetega saate kokkuvõtte WordPressist ja kuidas seda oma saidil hallata. Kasutage standardpaneeli oma plugina olemasolu märkimiseks.

WordPressi plugina programmeerimine

Starterite jaoks toetatakse demo-plugina loomist ja serveri jõudluse testimist, et vältida oma veebisaidi alandamist.

Plugin Scope

Lase oma plugin käivitada lihtsa PHP programmeerimise faili. Selle plugina põhieesmärk on arvustuste kirjutamine, kus iga analüüs koosneb väljavõttest, hinnangust ja piltidest.

Alusta

WP-sisukausta navigeerimiseks kasutage WordPressi koopiat. Valige kausta sees "Plugins" ja looge teine ​​kaust. Nimetage kausta kohandatud muusika-arvustused. Looge oma kausta teine ​​fail ja nimetage see custom-music-reviews.php. Lisage kommentaaride kujul uusi parameetreid ja salvestage fail.

Plugin koodi lisamine

Kui teie pistikprogramm on aktiivne ja valmis minema, lisage pistikprogrammile kohandatud postituse tüüpi. Teie kood suunab WordPressi, et luua uus post, mis läheb koos teie teema juurde. Registreerige uus taksonoomia nimega žanr ja määrake see postitüübi jaoks.

Koodide määramine tulemuste arvustustele

Uue lehe loomiseks kasutage WordPressi pistikprogrammi. Nimetage leht Muusika Arvustused. Lehekülg saadab automaatselt kasutajatele postitatud muusikaväljaanded.

Plugina testimine

Klõpsake nupul Music Reviews, et kontrollida oma pistikprogrammi. Pärast postituste avaldamist kuvatakse teie stiilid ja teemad teie ekraanil.

Kontrolli eesmärgil kaaluge oma pistikprogrammi desaktiveerimist ja aktiveerige see uuesti. Kui plugin installitakse, tuleks luua "Music Reviews" -leht. Veebisaidi lihtsamaks kohandamiseks saate lisada uusi mudeleid, taksonoomiaid ja vidinaid. Enne WordPressi plugina väljatöötamist peab teil olema kehtiv kava ja mõistke järgitavad standardid ja tavad.

November 29, 2017