Back to Question Center
0

Semalt: WordPressi pluginad, mida vajate hea sisu loomisel

1 answers:

Wordpress on standardne veebisait, millel on ülemaailmne kasutus. WordPressi hostib rohkem kui veerand maailma saidist. WordPressi kasutajatele on rohkem kui 44 000 erinevat pluginaid, mida saate installida. Wordpressi veebisaidid on suure tõhususega tänu mitmekesisele sisuhaldussüsteemile, mida nad kasutavad. Erinevad ettevõtted on teadlikud sisuliselt oma müügi edendamisest veebisaitide ja eduka kaubanduse tegevuse kaudu.

Ross Barber, juhtiv spetsialist Semalt , kinnitab, et uue digitaalse turunduse meetodiga on sisu loomine uus taktika, mida inimesed kasutavad oma blogides väärtuslikku teavet andma veebisait.

Sisu loomine on iga veebisaidi halduri oluline aspekt. Enamikku WordPressi veebisaidi elemente saab hallata pistikprogrammide ja juhtpaneeli täiustuste abil. Kuid sisu loomine on veel üks aspekt, mis nõuab eraldi tegevust. Google teatas, et sisu asjakohasus on oluline aspekt, mis aitab veebisaitidel oma positsiooni teatud erilisel põhjusel. Artiklite pikkus ja kvaliteet on veebisaidi loomise aspekt. On oluline luua killer sisu, mis võib kiirendada oma veebisaidi järjestamise protsessi. On mitmeid WordPressi pistikprogramme, mida saate kasutada tapja sisustamiseks. Lõppkokkuvõttes peaks olema võimalik kindlaks teha, milline WordPressi plugin sobib kõige paremini teie veebisaidile.

Sõna statistika

See plugin aitab teil lugeda sõnu ja märksõna tihedust. Samuti aitab see hinnata teie veebisaidi loetavuse analüüsi. Word Statsi pistikprogramm võimaldab inimestel, kes töötavad blogides ja e-kaubanduse veebisaitidel, lingvisti analüüsimise menüüd, mis määrab teie artikli sisu asjakohasuse. Selle tööriista abil saate oma veebisaidi hinne suurendada SERPs. See robot-tööriist sisaldab sellist teavet nagu igakuise märksõna vastuse graafiline esitus, purunenud postitused ja top 20 toimivat märksõna. Paljud inimesed saavad kasu, täiustades nende märksõnade kasutamise võimet nende sihtmärgiks niši.

PrePost SEO

See tööriist on Otsingumootori optimeerimine (SEO) plugin. See aitab täita selliseid ülesandeid nagu duplikaadi sisu kontrollimine, plagiaadi kontrollimine ning purunenud linkide otsimine. Teised veebimeistrid kasutavad seda vahendit, et võrrelda märksõnade tihedust ja erinevate sisutüüpide optimeerimise aspekte. Võimalik on kontrollida mis tahes veebilehe metakoode. Kui hakkate oma WordPressi veebisaiti tegema, on selge, et ükski plugin või laiendus ei aita seda selle arendamisel. PrePost SEO plugin aitab teil parandada oma sisu kvaliteeti, muutes teie veebiposti sihtrühmale asjakohaseks. Veelgi enam, võite ka oma veebisaidi toimivuses täpselt tuvastada rikutud linke.

toimetuslik kalender

See plugin on blogi ametikoha peaarhaldus. Inimestel on võimalik näha kõiki oma positsioone ja lohistada neid oma vastavatesse valdkondadesse. Veebisaidi sisu loomisel läheb teid rohkem tarbima kui võite unustada kõrvale pühapäevapotide haldamise plugin. Toimetuslik kalender aitab teil lugejatele värske sisu järjepidevuse säilitada. See plugin lohistab ja lohutab funktsioone, mis aitavad teil iga potti staatuse vaadata, vaadata kõiki postitusi ja hallata teiste autorite postitusi Source .

November 29, 2017