Back to Question Center
0

Semalt: WordPressi plugina loomise praktika

1 answers:

WordPressi plugin on PHP-skript, mis muudab saidi aegsasti. See muudab blogi üldist välimust ja need muudatused võivad olla peamised lihtsad tweaksid drastilise kujundusega. On tõsi, et teemad võivad muuta teie saidi üldist välimust, kuid pluginad võivad muuta, kuidas see iga päev oma funktsioone täidab - contagiarte curso de fotografia profesional. WordPressi pistikprogrammidega saate hõlpsasti luua kohandatud postitusi, lisada andmebaasi uusi tabeleid, jälgida kuulsaid artikleid ja seostada oma sisu muude veebisaitide või blogidega.

Kui soovite oma veebisaitidele luua WordPressi pistikprogrammi, peate meeles pidama järgmisi asju Semalt juhtiva eksperdi Andrew Dyhani poolt.

1. Plugin ja teema muudatused

Kui olete kunagi WordPressi kasutanud, peate olema kursis sellega, et teema muudab teie saidi üldist paigutust ja plugin aitab teil funktsioone.php-faili muuta, andes teile palju volitusi ja võimaldades teil parandada veebilehtede toimivus. Ava functions.php-fail ja sisestage siin spetsiaalne kood. Pistikprogrammi funktsioonid püsivad sõltumata teie kasutatavate teemade olemusest. Pistikprogrammis tehtud muudatused algavad failidest functions.php, kuid see fail ei oma teema kohta midagi.

2. Pluginate kausta loomine

Tähtis on luua pistikprogrammi kaust ja üks fail asjakohase sisuga. Selleks peaksite liikuma wp-content / pluginsi alale ja looma uue kausta, mis on nimega suurepärane plugin. Siin peaksite looma faili nimega awesomeplugin.php. Kui see on loodud, avage see fail ja kleepige see kood sellesse:

/ *

Plugin: Awesomeness Looja

Plugin URL: https://www.abc.com

Versioon: 1,2

Autor: minu veebisait

Autor URI: https://abc.com

Litsents: GPL2

* /

3. Plugina struktureerimine

Kui tegemist on keerukate ja kogenud pistikprogrammide loomisega, peate neid korralikult üles ehitama ja jagama need erinevatesse kategooriatesse vastavalt nende funktsioonidele ja jõudlusele. Kui plugin kuulub kindlasse klassi, saate seda lisada olemasolevasse pluginate loendisse ja eraldada failid segaduse vältimiseks. Veenduge, et olete loonud tasakaalu oma pistikprogrammi kujunduse, struktuuri ja mehhanismi vahel. Selleks saate jagada oma failid erinevatesse sektsioonidesse ja otsida Akismet ja WP-PageNavi ekspertide abi.

4. Plugina nimetamine

Nüüd on aeg anda pluginale õige nimi ja kontrollida selle funktsioone enne veebis avaldamist. Kui plugin on loodud suurepäraste väljavõtetega, võite nimetada selle väljavõttepluginaks või midagi, mida saate lihtsalt meelde jätta. Veenduge, et te ei kasuta ühiseid nimesid ja proovite unikaalseid eesliiteid proovida. Näiteks saate kasutada väljavõtteid sisaldava plugina "abc_excerpt" ja sarnaseid funktsioone .

5. Teie plugina turvalisus

Kui plaanite levitada, peaks selle turvalisus olema teie eelistus, kuna teised veebihaldajad võivad teie pistikprogrammi koodi varastada ja veebi levitada, põhjustades teile probleeme. Võtke nii palju turvameetmeid kui võimalik ja veenduge, et teie pistikprogramm ei leviks halba andmeid Internetis.

November 29, 2017