Back to Question Center
0

Semalt: WordPressi plugina arendussoovitused

1 answers:

Pluginad on koodid, mida saab WordPressis installida ja millel on võimalus laiendada ja laiendada saidi funktsionaalsust. See võimaldab seda toimida ilma tuumakoodi häkkimise vajaduseta. See võimaldab lisada funktsioone, mis integreerivad Facebook Open Graphi ja Hotmaili silte .

Frank Abagnale, tippspetsialist Semalt , keskendub siin sellegipoolest kaalukale praktikale.

Plugina loomine

Esimene samm on sellel lingil "wp-content / plugins /" luua uus kaust WordPressis, millele järgneb kausta loomine ja nimeks "my-facebook-tags" - distintos planos imagen. Plugina kausta nimi on tuntud ka kui pluginali slug, mis peaks olema unikaalne ja mida saab Google'is otsida .

Järgmine samm on luua kausta Facebooki kaust ja nimetada see "my-facebook-tags.p" p ". Järgmine kood peaks olema plugina põhifaili sisse kantud.

Pärast plugina loomist on vaja luua konks teemas, milleks on "wp_head ". On kahte tüüpi konksud, nimelt tegevused ja filtrid. Erinevus toimingute ja filtrite vahel on see, et toimingud toimivad, kui WordPress avastab konksu, samas kui filtrid muudavad andmete bitte. Plugina lõpule viimiseks on Facebooki meta tags vaja lisada konksu abil wp_head kasutades järgmist koodi

On vaja valida õige konks krundil kasutamiseks.

Filtrid

Nagu varem mainitud, kasutatakse bitte modifitseerimiseks filtreid. Seepärast on võimalik veateade, mis ilmneb siis, kui on sisestatud vale parool. Näiteks kui veebis on sisestatud vale parool..example.com/wp-admin, saab veateate eemaldada filtreeritud andmete sisestamisega. Näiteks järgmisel juhul;

Filter on "login_errors". Veateade eemaldatakse filtreeritud andmete sisestamise teel.

Skriptid ja stiilid saab lisada täites. Näide on Google'i font, mis on laaditabeli kujul. Allpool on illustreeritud;

Varasid saab laadida ja salvestada pistikprogrammide abil, kasutades alltoodud jooniseid .

Pluginate seadete lehekülje loomine

Lehe loomiseks on mitu võimalust, kuid kõige soovitatav on objektorienteeritud lähenemine. Esimene samm on luua menüü, kus saab seadete kasutajaliidest paigutada. Esiletõstetud menüü loomiseks sobib kõige paremini "add_menu_page " järgmistel põhjustel: lehe pealkiri, menüü pealkiri, suutlikkus, menüüliip, funktsioon, ikoon ja asukoht. Seejärel tuleb seadeid registreerida. Näiteks kui me tahame raamatupidaja seadistusi registreerida, järgime järgmist protseduuri.

Järgmine samm on luua vorm, mis vastutab kasutajaliidese kuvamise eest. Allpool olev kood tuleks kleepida väljale "my_plugin_settings_page " .

Järgmised ettevaatusabinõud tuleks võtta

Tuleks kasutada "settings_fields " ja optsiooni gruppi lisada esimene parameeter. Parameetrite nimed tuleks kasutada valikunimede väljal. Funktsiooni "get_option " tuleks kasutada väli väärtuse haaramiseks ja asetada parameetri parameetri nime väljale. Seadistusvorm peaks välja nägema allpool toodud joonisel.

Kuigi tõlkeid ei ole vaja lubada, võib see olla mõnikord kasulik. Tõlked on lubatud järgmisel viisil. Teksti sisustamiseks iga kord, kui on olemas "__ funktsiooni" või "_e funktsiooni väljundid", tuleks kasutada järgmist.

November 29, 2017