Back to Question Center
0

Semalt: WordPress 10 kõige kuulsamaid pluginaid 2017. aastal

1 answers:

WordPressi plugin vastutab veebisaidi funktsionaalsuse laiendamise eest. Samuti lisab e-kaubanduse saitidele ja blogidele uusi funktsioone ja see on kirjutatud PHP-programmeerimiskeeltes. Pluginad muudavad meie veebisaitidele uued asjad, värvid ja kujundused lihtsamaks.

Parim WordPressi pistikprogramm võib olla ärev, aga siin Frank Summati peamine spetsialist Frank Abagnale arutas sel aastal 10 kõige kuulsamat WordPressi pluginat.

1. WordPress SEO poolt Yoast

See on üks Yoasti kõige kuulsamaid ja laialdasemalt kasutatavaid WordPressi pistikprogramme - buy oxycontin 5 mg online. See SEO plugin aitab lisada oma blogi postitusi pealkirju ja kirjeldusi ning võimaldab teil lisada avatud graafikuid ja metaandmeid. Samuti võite teha oma lehe analüüsi, avaldada xml-saidi kaarte ja teha seda põhjalikku pluginat kasutades palju muud.

2. BackupBuddy

BackupBuddy on lihtne kasutada ja sõbralik WordPressi pistikprogramm. See võimaldab teil varundada oma faile ja aitab ajakohastada oma artikleid. Lisaks tagab BackupBuddy veebisisu kaitsmise varastest ja viirustest. See hoiab teie failid pilves ja muudes mälestustes salvestatud.

3. W3 kokku vahemälu

Teie veebisaidi kiirus on väga oluline otsingumootori edetabeliks. W3 Kokku vahemällu saate oma saidi kiirust maksimeerida ja saate selle laadimisaega vähendada, mis kindlasti vähendab teie põrkumise määra.

4. WPForms

WPForms on tänapäeval üks kasutajasõbralikke ja parimaid pluginaid..See aitab veebipõhiste ehitajatena lohistada ja hõlbustada e-posti tellimisvormi, makseviisi, tellimisvormi ja muude veebivormide vormi loomist. Selle tasuta versioon on hea minna, kuid võite proovida ka tasulist versiooni.

5. OptinMonster

Kui olete e-posti või sotsiaalmeedia turundaja, võite proovida OptinMonsterit. See on suurepärane ja hämmastav WordPressi plugin ja ärimehed seda laialdaselt kasutavad. See aitab teil suurendada e-posti abonentide arvu ja teisendada oma abonente õnnelikeks ostjateks.

6. Muuda voolu

Muuda voogu saate oma varem kirjutatud artikleid muuta aegsasti. See WordPressi pistikprogramm aitab teil toimetuslikke kalendreid, kommentaare ja blogiposte regulaarselt hallata. Saate kohandada oma seadeid vastavalt oma nõuetele ja planeerida sisuturunduse strateegiat parimate tulemuste saavutamiseks.

7. Soliloquy

On ohutu öelda, et Soliloquy on parim reageerimisvõimalusega veebisaitide WordPressi plugin. See võimaldab teil oma saidi toimivust suurendada, ilma et see kahjustaks selle SEO-d. Pluginit on lihtne paigaldada ja pakitud erinevatest liuguritest ja bleiseritest.

8. Sucuri

Sucuri on terviklik plugin, mis aitab teil jälgida teie veebisaidi ohutust ja turvalisust. Kui soovite takistada häkkerite või viiruste ründamist oma saitidel, peate saama Sucuri, kuna see pakub erinevaid reaalajas hoiatusi, turvaskannerit ja pahavara eemaldamise teenuseid.

9. Ujuv sotsiaalabi

Floating Social Bar on üks parimaid sotsiaalse meedia pluginaid. See sobib teie WordPressi saitidele ja on arvukalt sotsiaalse meedia võimalusi. See plugin võimaldab teil lisada kasulikke sotsiaalse meedia linke, et kaasata rohkem kasutajaid.

10. Disqus

Selle WordPressi vaikimisi pistikprogrammil on palju võimalusi ja haldab teie saidi kommentaare. See on kolmanda osapoole kommenteerib plugin, mis ei mõjuta teie serverit ja täidab erinevaid ülesandeid.

November 29, 2017