Back to Question Center
0

Semalt: võltsitud saidi külastajad ja kuidas nendega toime tulla?

1 answers:

Kõik veebimeistrid kasutavad oma veebisaidi külastajate jälgimiseks Google Analyticsit. Ivan Konovalov, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et kui teete oma Google Analyticsi kontolt külastusi, on tõenäosus, et viiruse rämpsposti on teie saiti tabanud. Uued veebisaidid ja ajaveebid saavad 50 kuni 100 külastust päevas ja kui statistikas kuvatakse mõnedel päevadel ilma korraliku SEOta üle 200 külastust, peaksite probleemi teadma ja proovige oma lahendust leida.

Teie esimene mõte on "minu liiklus kasvab järk-järgult". Nende kujutiste sissevõtmisel avastate, et viiruse rämpspost loob saidi vaikseks .

Kust külastajad tulid?

Enamik veebisaite ja veebipäevikuid saab lindistuse otsingu ja sotsiaalse meedia saitidelt. Mõned veebimeistrid otsustavad viiteid ja nende saitide lingid leiate Google Analyticsi konto kanalite jaotisest. Kui te tähelepanelikult jälgite, siis teate, et referendid tõusevad iga päev, ja viiruste suurendamine ei ole teie saidile kasulik. Madala kvaliteediga või täiskasvanute veebisaitide lingid viitavad sellele, et teie veebisait on ohus. Mõnede jaoks on referendumi suurendamine hea, aga tegelikult pole seda.

Kes on minu veebisaidile linkimine?

Minge alamlehele Referrals, et tuvastada selliste saitide arv, mis on saatnud teile suunamisliikluse päevaks. Ilmselt näed selles valdkonnas tasuta-social-buttons.com, darodar.com, 4webmasters.org ja sanjosestartups.com. Kui kasutate neid veebisaite Google'is, leiate, et nad on tegelikult rämpsposti saatjad ja saatvad teile peaaegu iga päev fake'i. See tähendab, et nende viitamispaikade liiklus on teie jaoks midagi muud kui valu.

Referrer rämpspost on võlts taotlus, mis saadetakse teie saidile skripti abil, mis petab teie HTTP-viitajat. HTTP-viitaja on teabetükk, mida brauser edastab ühelt veebisaidilt teisele liikudes. Halbad tüübid seavad HTTP-viirustajad rämpsposti veebisaitidele, mida nende eesmärk on edendada Internetis. Kui olete mures selle pärast, kui palju saite saite saite või nende saitide klikke, ei peaks te kunagi oma veebisaite külastama.

Miks on rämpsposti saatja ohtlik?

Mõned veebisaidid avaldavad referentslogid ja keskenduvad rämpsposti saatjate muudele eelistele. Kui andmed on Internetis avaldatud, saavad rämpspostipakkujad oma veebisaitidele kaasa. Tundub, et otsingumootor indekseerib oma veebisaidid või blogid kergesti, pidades neid seaduslikeks. Ränne rämpspost on ohtlik järgmistel põhjustel:

  • See võib teie Google Analyticsi konto ümberlülitada ja külastuste arv on alati pumbatud;
  • See muudab meie võimatuks kontrollida, mitu tõelist külastajaid meie saidil oli;
  • See suurendab põrkumise määra 100% -ni ja seansi kestus on alati 0:00:00;

Google ja teised otsingumootorid teavad neid asju ja võivad järgnevatel päevadel saidi järjekoha vähendada. Sellepärast on veebipõhiste veebiressursside viiruse rämpsposti külastused pisut petlikud. Sa peaksid võtma tõsiseid meetmeid nende kahtlaste veebisaitide vastu, enne kui on liiga hilja ja teie ettevõte hävitatakse Internetis Source .

November 30, 2017