Back to Question Center
0

Semalt: Viis sammu, et blokeerida viitajad rämpsposti liiklust WordPressis, kasutades pluginat

1 answers:

Ivan Konovalov, Semalt klienditeeninduse juht, ütleb, et WordPressil on suur hulk pluginaid, mis aitavad takistada või blokeerida rämpsposti. Kahjuks on viiruse rämpspostiks tõhus viis parandada veebisaidi järjestust otsingumootori tulemustes. Häkkerid ja rämpspostiga töötajad otsivad võimalusi oma veebisaidi liikluse, otsingumootori nähtavuse ja ettevõtte usaldusväärsuse suurendamiseks. Selleks kasutavad nad erinevaid rämpsposti meetodeid. Õnneks on meil palju WordPressi pistikprogramme, mis ajutiselt või püsivalt rämpsposti sisu blokeerivad. See tähendab, et teie WordPressi sait ei saa võltsitud liiklust ja häkkerid ei saa teie saidi linkide kaudu tulusid genereerida. Samuti ei saa nad oma kasutajanime ja parooli juurde pääseda ning ei saa oma Google Analyticsi kontot petta.

Kuidas eemaldada WordPressi veebisaidilt pahavara või rämpsposti?

WordPressi pluginate kataloogis saab rämpsposti liikluse blokeerimiseks kasutada mitu pistikprogrammi. Kõik need ressursside rämpspostid WordPressi pistikprogrammidel on spetsiifiline andmebaas, omadused ja funktsioonid. Need aitavad blokeerida kahtlaste domeeninimede suurt arvu. Veebikujundajad saavad aktiivselt jälgida kõiki suunamis rämpsposti saite ja parandada nende põrgete määra.

Kuidas suunata rämpsposti või suunata rämpsposti liiklust pluginate abil:

1. samm: seadistuste reguleerimine armatuurlaual:

Kui olete WordPressi kasutades veebisaiti välja töötanud, peaksite minema administraatori jaotisse ja leidma Installitud pistikprogrammid ala viiruse rämpsposti blokeerimiseks. Veenduge, et olete valinud hea mainega plugina ja seda on läbi vaadanud suur hulk inimesi.

Samm 2: Paigaldage ja aktiveerige:

Kui plugin on teie WordPressi saidile installitud, peate selle aktiveerima seadete kaudu -> Rämpsposti esitaja blokeerimise seadistuste valik ja ärge unustage seda konfigureerida nii, nagu teie nõuded ja saidi olemus .

3. samm: pistikprogrammi seadistamine

Teie WordPressi veebisaidi administraatori sektsioonis näete mõningaid pistikprogrammide seadistamise võimalusi. Need võimalused võimaldavad blokeerida rämpsposti saatjate IP-aadressid ning nende külastused või tabamused suunatakse kohandatud URL-idele.

4. samm: looge kohandatud domeenid:

Teie WordPressi seadistamise piirkonnas annab plugin võimaluse luua kohandatud domeenid. Kui arvate, et plugin ei saa korralikult blokeerida mõnda viiruse rämpsposti ja kahtlasi domeene, saate URL-i käsitsi lisada saidi ohutuse tagamiseks. Google Analyticsi kontol või veebipõhistes foorumites leiate täieliku kahtlaste saitide loendi .

Samm 5: rämpsposti domeenide üksikasjalik nimekiri:

Pistikprogrammi seadete piirkonnas näete üksikasjalikku rämpsposti domeeninimede nimekirja ja saate neid kõiki üheaegselt blokeerida, salvestades palju aega. Ajakohastatud loendeid saab alla laadida ka internetist või serverist. Kui soovite aidata veebis olevat loendit ja jagada seda, peate kõigepealt varjama kõik need domeenid nii, et nad ei saataks teid veebikogukondadest saadeteid. Klõpsake nupul Laadi üles server ja salvestage oma pistikprogrammi seaded.

Milline plugin sobib teile?

Block Referrer rämpsposti plugin on parim ja üks lahedaid WordPressi pistikprogramme. Saate seda installida Wordpressi pistikprogrammi kataloogist ja saada see kohe aktiveerituks. Selle automaatne salvestamine või automaatvärskendus aitab teil spämmi domeeninime automaatselt värskendada Source .

November 29, 2017