Back to Question Center
0

Semalt vastu botnettide - kuidas neid võidelda

1 answers:

Botnet-võrgud töötavad konvueeritult orjastatud arvutitega ja zombidega ning nakatavad paljudes seadmetes üle kogu maailma. Botnet on kogutud ohustatud arvutid, mis olid kaaperdatud ja mida nüüd kasutatakse ebaseaduslike ülesannete täitmiseks. Häkkijad ei pea teie seadet ründama oma IP-aadressi. Selle asemel loovad nad lihtsalt suured zombie arvutite võrgud ja juhivad erinevaid seadmeid kaugemal asuvalt.

2001 - kanger 2.0 ohm dual coil. aastal hakkasid võrguvõrgud oma kaubamärki tegema, kui rahaliselt motiveeritud häkkerid saatsid veebis kahtlasi koode ja ründasid suurt hulka kaitsmata seadmeid kasutaja teadmata.

Artem Abgarian, juhtiv ekspert Semalt , on arutanud võrguväliste võrkude vastu võitlemise erinevaid võimalusi.

1. Veebifilterteenuste rentimine

Veebifilterteenused on tänapäeval parimad ja kõige usaldusväärsemad. Need aitavad skannida meie süsteeme võimalike robotite ja ebatavalise käitumise jaoks. Need teenused skannivad ka pahatahtlikke tegevusi ja blokeerivad saidid, mis saadavad teile kahtlasi külastusi. FaceTime Communications, Websense ja Cyveillance on mõned näited veebipõhistest filtreerimisteenustest, millest saate sõltuda. Nad jälgivad teie võrgutegevust ja takistavad teie seadmeid kahtlaste asjadega, näiteks JavaScriptide allalaadimisega ja ekraani kriimustuste täitmisega. Lisaks sellele petavad nad botnetti ja muudavad teie sirvimise kogemuse suurel määral usaldusväärseks ja sõbralikuks.

2. Lülita brauserid

Veel üks võimalus botnettide vastu võitlemiseks on teie veebibrauserite vahetamine. Te peate standardiseerima muud brauserid kui Internet Explorer ja Firefox. Need kaks brauserit on häkkerite lihtne ohver ja ei näita soovitud tulemusi kui robotvõrgustike rünnakud. Parim variant on Google Chrome, millel ei ole muud võimalust.Macid on staatiliselt turvatud bot-võrkudest, ja Linux on ka hea minna.

3. Keela skriptid

Äärmuslik, kuid imeline meede on keelata brauserid skriptist täielikult, kuid see võib teie veebisaitide ja veebipõhiste rakenduste tootlikkust vähendada. See ei ole sobiv võimalus vabakutselistele ettevõtetele ja üksikisikutele ning nende veebisaitidelt palju teenida.

4. Sissetungimise vältimise ja sissetungimise avastamise süsteemide juurutamine

Veel üks huvitav ja kasulik viis on sissetungimise ennetamise ja sissetungimise tuvastamise süsteemide juurutamine. Näiteks kui teie arvuti häirib Internet Relay vestlust, saate selle mõlemast süsteemist viivitamatult turvamiseks kasutada. IPS jälgib teie seadme käitumist ja näitab raskesti kohapealseid HTTP rünnakuid, mis tähendab, et kahe süsteemi juurutamine võib teile ja teie seadmele kasuks olla.

5. Kaitsta kasutaja loodud sisu

Tähtis on kaitsta teie kasutaja loodud sisu regulaarselt, nii et see ei satuks pahavara kirjanike ohvriks võrgus. Websense'i president Dan Hubbard ütleb, et üks kasutaja loodud veebisaitide peamistest probleemidest on Web 2.0 nähtus.

6. Kasutage puhastusvahendeid

Kui teie masin on nakatunud, peaksite kasutama puhastustööriistu. Ettevõtted, nagu Symantec, kasutavad selliseid tööriistu korrapäraselt, kuna need aitavad avastada ja puhastada igasuguseid rootkitte ja bot-võrke. Nii saate valida, kes peaks oma saidi külastama ja kes ei peaks seda tegema. See parandab lõpuks teie veebisaidi üldist kvaliteeti ja hoiab süsteemi rootkit ja bot-nakkuse eest.

November 29, 2017