Back to Question Center
0

Semalt tutvustab kõige tavalisemaid müüte SEO kohta

1 answers:

Vaatamata sellele, et SEO on üha olulisem, on veenev,mõned veebisaitide omanikud ei kasuta endiselt SEO liikluse optimeerimiseks. Siiski väidavad mitmesugused uuringud, et äri on kaks olulist asjapeaks olema orgaaniline kohalolek ja külastaja liiklus.

Juhtiv ekspert Semalt Digitaalteenused Artem Abgarian näitab kõige sagedamini SEOiga seotud müüte - top real estate appraisal firms.

1. Volatiilsus

Tööstus areneb sageli sagedaste algoritmide värskenduste tõttu.Enamik algoritme värskendusi toimub iga päev. Kuid enamik muudatusi ei mõjuta veebisaidi toimivustkoosnevad peamiselt väikestest tweaksidest, millel ei pruugi olla mingit nähtavat mõju.

2. Keerulised tehnikad

Mõned SEO aspektid on liiga tehnilised, mis mõnikord mõjutavadoptimeerimine ja veebisaidi ehitamine. Kuigi enamus SEO töö keskendub ranged turundustegevused, näiteks märksõnade leidmine, loomineasjakohane sisu, pingerea jälgimine ja liikluse hindamine.

3. Ebatõhusus

Inimesed usuvad, et SEO kohaldatavus ei ole olemastänu algoritmide ja muude muudatuste pidevale arengule. Mõiste ei ole tõsi kui märkimisväärne liikluspärineb SEOst..Spetsiaalse SEO väljaande, näiteks Search Engine Journal, lugemine aitab uuendada ettevõtete omanikke ja teeb neile teadamis on endiselt asjakohane.

4. Pikaajaline perspektiiv

Pingereatide loomiseks ja veebisaidi loomiseks kulub natuke aegaonline olemasolu, mis on ümberlükkamatu fakt. SEO on sellegipoolest stabiilne ja toob tulemusi alati niikaua, kui veebisait on täielikult olemasoptimeeritud.

5. Ettearvatavus

Kuna SEO on ebastabiilsus, usuvad inimesed, et see pole usaldusväärne.Erinevalt PCC-st ei ole otseselt hinne ega liiklust. Sellegipoolest optimeerides veebisaidi oma maksimaalseks SEO potentsiaaliks,on minimaalne võimalus probleemide tekkimiseks.

6. Kallisus

Parimate tulemuste saavutamine nõuab raha, aja investeerimistja muud ressursid. SEO ei ole tasuta, kuid on suhteliselt odavam kui muud tasulised reklaamikanalid nagu PPC või kasutavad liiklustmuud meetodid.

7. Veebilehe muudatused

On tõsi, et SEO nõuab ettevõtetelt mõned muudatusednende veebisaidil. Mõnikord võib see võtta paar tweaks, samas kui teistes on kogu veebisaidi ümberkujundamine täielikult täielikuks saavutamisekspotentsiaal. Kõik soovitatud muudatused on SEO eesmärkide saavutamise võtmeks.

Täna on kõik ettevõtted silmitsi otsingu suurema tähtsusegaliiklus. Kliendid kasutavad otsingumootoreid toodete, teenuste, müüjate ja teabe leidmiseks. Eirata vajadust ettevõtte positsiooni järeleotsingutulemustes võib potentsiaalset liiklust konkurentidele suunata, mis mõjutab äritegevust negatiivsel viisil.

November 27, 2017