Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas kõige paremini kasutada sisuturundust ja SEO-seost

1 answers:

Sisu turundus ja otsingumootori optimeerimise strateegiad on tihedalt seotudühendatud ja sobival viisil kombineerides on need paremad kui PB & J. Need kaks taktikat on kõik selleks, et anda inimestele täpselt, mida nad vajavad.Kui teie sisu leiab väljavaated, on teil vaja otsingumootoreid.

Frank Abagnale, kliendi edujuht Semalt Digital Servies selgitab, kuidas need kaks strateegiat töötada, jagavad teadmisi selle veebisaidi olulistest elementidest, mis peaksid olemaoptimeeritud nii inimestele kui ka otsingumootoritele - fontanella h20 migliore.

õigete märksõnade saamine

Miks te otsingumootoritele seda teete: peamised funktsioonid on märksõnadlubage oma lehti leida. Nutikas SEO-eksperdid uurivad mitte ainult tööstusharu tingimusi, mida nad soovivad, vaid ka sõnu ja väljendeidmida nende vaatajad võivad neid avastada. Arukamad SEO-spetsialistid parandavad oma teavet kolme või enama sõna võtmefraaside kohtamis on teie teenusega või tootega kaudselt seotud. See drastiliselt vähendab seega konkurentsi ja liiklust, muutes need lihtsamaks.

Miks te inimestele seda teete: pika saba märksõnaotsingud on tendentsiksmuutuma juhtkonda ja müüki hästi. Sisu turunduskulda tabamiseks peate leidma mitu pika sabaga märksõnu ja nende jaoks auastmed.

Õigus pealkirja ja meta kirjelduse sildid

Miks te otsingumootoritele seda teete: need kirjeldused ei ole niikuna nad varem olid järjestuses, kuid võivad kaudselt mõjutada teie positsiooni. Suurepärane pealkiri ja selgitus suurendavad arvuTeie märkimisel valitavad "olulised" otsingud, mis näitavad kvaliteeti. Selle tulemuseks on nimekiri, mis liigub ülespoole.

Miks teete seda inimestele: need on ainsad andmedinimesed näevad nimekirja vormis otsimisel. Selgitus, mis täpselt kujutab teie lehel olevat sisu, mis räägibkasutaja otsingu motiivile on kutsus tegutsema, et inimesed saaksid teie lehele minna. Sel moel meelde huvitavad külalisedmida oodata oma lehelt.

Märksõnade ja nende variatsioonide kasutamine tekstiosasja pildi alt-sildidena üks või kaks subtiitrit

Miks te otsingumootoritele seda teete: otsingumootorite tähelepanuon nihutanud päisemärgidesse. Tee see töö teile säästlikult, sisestades märksõnu ja lisades nende variatsioone. See on kõik selle kasutamisestkorreleeritud sõnadest.

Miks teete seda inimeste jaoks: inimestel on kalduvus skaneeridaInternetis kui lugemine. Alam-päised on suurepärased skannimiseks ja võivad tõmmata inimesi lehe lugemiseks, muutes selle lihtsamaks lugemiseks.

Koos kõigi eespool mainituga peaks sisu olema köitevkülastada ja hoida külastajaid. Teavet peaks olema lihtne leida, vastasel juhul on see kasutu. Nii SEO kui ka sisu turunduspeaks tegema koostööd, sest ilma sisu, mida inimesed peaksid lugema, peetakse SEO tehnikat lihtsalt rämpspostiks. Nii luues aEsmane eesmärk on keskenduda lugemise ja jagamise väärtusele.

November 27, 2017