Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas kohandada oma SEO strateegiat spetsiifilistele niššidele

1 answers:

SEO valdkonnas on suur annus konkurentsi, lihtsalt otsing"SEO" või "sisuturunduse" jaoks ja näete miljoneid tulemusi ja see hõlmab ettevõtteid ja inimesi, kes võitlevad atulistas nähtavust. Tavapärase või ainulaadse nišši teenimise eeliseks on see, et teil on vähem konkurentsi, kuid teil onväiksemaid sihtrühmi ja ressursse, mis aitavad teil edu saavutada. Mida läheb, et saada edukaks unikaalsetes nišides ja parandadavõimalused SEO edu?

Jack Miller, kliendi edujuht Semalt ,jagab kasulikke näpunäiteid, mis panevad sind võitnud SEO kampaania looma.

tunne oma vaatajaskonda

Enne midagi muud võta aega oma publikule õppimiseks ja mõistmiseks.Võite alustada põhiliste turu-uuringutega, kuid peate rohkem õppima oma klientide vajadusi, sisu avastamise eelistusi ja harjumusi.See aitab teil vabaneda klišeesest, kuidas inimesed otsinguid teevad, andes teile otsetee parema materjali jaoks, mis muudab teid rohkemmis on teie vaatajaskonna vajadustele vastav - feuille de temps en ligne.

Kasuta pikkade lauseid

Parim aeg pika sabaga märksõnauuringute alustamiseks on siis, kui saate arukuidas teie vaatajaskond otsib teie niši teavet või tooteid. Google'i Hummingbird ja Panda uuendused on negatiivselt mõjutanudtraditsioonilised märksõnad, kuid pikka saba märksõnad ikka veel töötavad unikaalsete nišide jaoks. Selle asemel, et keskenduda märksõnadele, mis annavad teile rohkem liiklustkasutage pika sabaga lauseid, st küsimuse ja vastuse vormi, need on parimad unikaalsete nišide jaoks.

Ainult originaalsed ideed

Selle asemel, et ajakohastada teiste rahvaste ideid, tuletaks tõeliselt väljaoriginaalsed ideed. Seda saate teha teadusuuringute abil ja tulla välja küsimustega, mida pole kunagi varem küsitud..See sunnib teid jaoma brändi suuruseks.

Leidke ruum välistöötlejatele

Orgaanilise otsingu paremuse ja domeeninime parandamisekspeate sissetulevad lingid nii palju kui niši keskendunud postitused. See tähendab, et peate töötama tavapäraste kirjastajatega. Võite kirjutadasisu, mis on osaliselt teie forte jaoks oluline, kuid sisu peaks olema teie kirjastaja publikule väärtuslik. See käik võibnõuavad, et teete kompromissi, kuid lingid, mida saate, kasvavad teie otsingu olemasolu.

Õpi oma konkurentidest

Selle asemel, et püüda konkureerida nendega, kes on samas valdkonnas nagu teie,ühendage nendega ja õppige, mida nad teevad teisiti, ja ärge unustage ka oma arusaamu jagada. Risk puudub siin, sestteie nišš on väike ja sind ei sunnita välja.

Alusta väikest

Kuna teil pole oma SEO kampaania jaoks andmeid, alustageväike. Kasutage mõnda märksõna korraga ja kirjutage värske sisu enne oma suure käivitamist. See aitab teil koguda teavetoluline, kui sa lähed suureks.

Get Social

Kasutage sotsiaalset meediat, sest see on parim viis inimestele leidasina. Sotsiaalne meedia on ka parim koht nähtavuse parandamiseks enne, kui keskendute otsingu paremusjärjestusele. Samuti aitab see ühendadakoos mõjuritega, sündikaat oma sisu ja parandada oma järgmist.

Kohapealse ühenduse loomine

Seda saab teha ühenduse foorumis, kus teie kasutajad saavadühenda üksteisega. See julgustab suuremat lojaalsust ja aitab teil leida uue sisu.

Paku põhivoogu

Selleks, et luua parem suhted tavapäraste kirjastajatega,peate pakkuma mõnda peavoolu sisu. Seda saate teha, jagades oma blogisid alajaotusteks, kuid ärge kaotage tähelepanu oma niši veebipäevikule.See annab teile suurema vaatajaskonna, kes loeb ja jagab teie sisu.

November 27, 2017