Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas blokeerida teatud veebisaite Google'i otsingutulemustest

1 answers:

Google muudab oma algoritme peaaegu iga päev ja kõik muudatused ei ole alati veebimeistrite ja blogijate jaoks kasulikud. On ajakohaseid Google'i eeskirju, kuna teie veebisait on keelatud. Pealegi mõjutab tõenäoliselt tema geograafilisi otsingutulemusi ja isikupärastamist - fascinator black and white dresses. Hea on blokeerida mitu veebisaiti Google'i otsingutulemustest, nii et teie veebisaidid hõlpsasti leiavad. Õnneks on mõned võimalused teatud Google'i otsingutulemuste veebisaitide blokeerimiseks.

Mõned neist on hiljem arutanud Ivan Konovalov, digitaalteenuste Semalt peamised eksperdid.

1. Isiklik veebisaidi blokkide nimekiri:

Isiklike veebisaidi blokeeringute loomine Google Chromeis on lihtne. Selleks peate installima Google'i laiendi. Kui see on installitud, näete võimalust blokeerida kõige sagedamini tüütud saidid või URL-id ja lükata oma sait Google'i otsingutulemustes tagasi. Kui olete klõpsanud valiku Blokeeri, need veebisaidid kaovad kohe Google'i otsingutulemustest. Peaksite meeles pidama, et need saidid ilmuvad Yahoo ja Bingi otsingutulemustes, mis tähendab, et te ei saa seda meetodit kasutades kasutada muudelt otsingumootorist .

2. Blokeeri praegune hosti Google'ist..com:

Praegust hosti on lihtne Google.comist blokeerida. Kui teil on Google Chrome'i jaotises Seaded avatud, võite kahtlaste või täiskasvanute veebisaitide blokeerimise klõpsates nupul BlockIt. Kui klõpsate suvandil Näita, ilmuvad samad veebisaidid teie Google'i otsingutulemustes uuesti.

Kui soovite näha hiljuti blokeeritud saitide loendeid, peate lihtsalt klõpsama tööriistaribal ikooni Blokkiloend. See on tavaliselt oranži värv ja sellel on käe ikoon.

3. Google'i veebipõhise aruande plugin:

Lisaks eespool nimetatud kahele meetodile on Google'i veebipõhise aruande plugin ka hea minna. See võimaldab teil teatada kahtlaste ja täiskasvanute veebisaitidest kui rämpspostidest. Tegelikult on see kõige lihtsam ja parim viis, kui saate nii palju veebisaite ja ajaveid korraga aru saada. Kui Google'ile saadetakse piisavalt rämpsposti, siis hakkab otsingumootor karistama ja blokeerima saidi tulemusi.

Selle laiendusega saate blokeerida kõik soovimatud ja kahtlased tulemused Google'i otsingumootorist. Kahjuks pole see plugin Safari ja teiste veebibrauseritega hästi toimiv. See tähendab, et saate seda kasutada ainult siis, kui veebisaite sirvite Google Chrome'i kaudu ja peate selle brauseri esmaseks võimaluseks.

4. Firefoxi kasutajatele:

Kui olete Firefoxi kasutaja, on võimalik installida sarnaseid lisandmooduleid, mis blokeerivad kõik soovimatud saidid otsingutulemustest. Näiteks kui teil on WordPressi sait, saate vaadata pluginat, mis aitab blokeerida Firefoxi otsingutulemustes soovimatud saidid. Pärast täielikku installimist saate aktiveerida plugina ja blokeerida või eemaldada saidid ja blogid, mida te ei soovi oma Google'i otsingutulemustes kuvada .

Kõiki neid meetodeid on lihtne jälgida ja neid saab kasutada igat tüüpi veebisaitide, ajaveebide ja sotsiaalse meedia lehtede jaoks.

November 29, 2017