Back to Question Center
0

Semalt: Millised lingid põhjustavad SEO trahve?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine (SEO) eksperdid mõista, kui tähtis onlink hoone. Põhimõtteliselt on linkide loomine üks tõhusama SEO strateegia nurgakivi. Seda seetõttu, et Google'i algoritmsõltub sissetulevate lingidest palju, et määrata veebisaidi autoriteet, mis mõjutab orgaanilise otsingu paremusjärjestust.

Lingid on margitoote nähtavuse ja suunamise suurendamisel kriitiline tegurliiklus. Vaatamata sellele näitab hiljutiste uuringute andmetel, et ainult 62% kõigist turundajatest tegeleb linkide loomisega - grey and white fascinator. Miksmõned turustajad väldivad selle strateegia elluviimist? Andrew Dyhan, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad tegureid, mis muudavad linki SEO olulise aspekti.

Hirm Google'i karistamise pärast on peamine põhjus, miks paljud turundajadvältida hoone sidemeid. On üsna õiglane, aga enamikel juhtudel on see oht ülehinnatud. Google'i karistusbaas Google'i Penguinilvärskendage Vastavalt sellele värskendusele, kui loote linke, mis rikuvad Google'i teenusetingimusi, vastab otsingumootor aadressile aveebisaidi matmine sügavasse sisu, kus kasutajad teid ei leia. See tähendab väiksemat liiklust ja madalat pingeread.Millised on ebatervislikud lingid, mis teenivad teile trahve?

Lingid vigastest saitidest

Lingid madala võimsusega allikatest ja rämpsposti saitidelt on esimene tüüplinkidest, mida soovite vältida. Kõige põhilisel tasemel määrab linki väärtuse selle saidi asutus, kust see pärineb.Teisisõnu, kui saate linke kõrgetelt saitidelt, siis annate oma saidil rohkem volitusi. Teisest küljest, kui teieloome lingid küsitavast või rämpsposti saiti, teie domeeni autoriteet pekstab.

kontekstiliselt sobimatud lingid

Erinevalt minevikust on Google'i algoritmid piisavalt tuvastatudkuidas sisu vastab vaatajaskonna vajadustele ja keele loomulikule kasutamisele. Lihtsamalt öeldes, kui te linkite sisuga, millel pole midagiGoogle'iga märgistatakse teid ja karistatakse teid kasutajate eksitamise eest.

Märksõna-täidisega lingid

Esialgu oli tavaks lisada märksõnad ankurdusseteie linkide tekst. Täna võib Google selle eest karistada, sest SEO entusiastid hakkasid täitematerjali kuritarvitamamärksõnad lingidesse, kus nad ei kuulu. Vaatamata sellele saate siiski oma ankurteksti optimeerida, aga see peab olemakontekstiliselt asjakohane link.

Rämpspostiga seotud lingid

Rämpsposti lingid hõlmavad foorumi postitamist ainult linkigaoma veebisaidile ja muud sisu. Miks? Kuna sellise linki peaeesmärk on suunata teie saidile liiklust, andmata sedalugejale väärtuslik. Lisaks sellele võib Google teile karistada, kui lingid saidil sama saidi lehtedel korduvalt .

Lingid skeemidest

Iga teie loodud link, mille ainus eesmärk on liikluse suunamineteie saidil, andmata kasutajale mingit väärtuslikku teavet, on kahtlusalune ja Google'i karistused kuuluvad. Selliseid on paljulingid, kaasa arvatud vastastikused sidemed ja lingid, kus kavatsetakse anda volitused ratta asukohas. Teada saamamida Google loeb linkide skeemideks, loe nende artiklit selle teema kohta, et vältida otsingumootoriga probleeme.

Muud saidi paremusjärjestuse manipuleerimise tehnikad

Tavaliselt on Google'i peamine eesmärk vähendada SEO võimalusiharrastajad, kes manipuleerivad oma saidi paremusjärjestust lingid kasutades. Niikaua kui kasutate lingid kasutajate jaoks kasulikuks, siis sealei pea muretsema. Kui aga proovite kasutada liikluse juhtimiseks madalamaid meetodeid ja paremusjärjestuse muutmist, siis oleteseades end Google'i karistuseks saidil.

Lõppkokkuvõttes on ametlik Google'i trahv käsitsi sarnanemusta nimekirjaga. See on iga veebihalduri hirmu tabanud, kuid enamus ajast, Google'i raske käsi langeb tahtlikult allaõigusrikkujad. Kuid veebimeistrid sageli paanikat ja arvavad, et neid on karistatud, kui nende saidil on liikluse vähenemine. Agakui te ei kasuta Google'i töörežiimi ületamist või spetsialiseeritud tööga töötamist SEO teenuste pakkuja ,kes tehniliselt jälgib teie veebisaidi toimivust, ei pea te muretsema.

November 27, 2017