Back to Question Center
0

Semalt Määrab WordPressi lisandmoodulid, mida peate teie veebisaidi täiustama

1 answers:

WordPressi plugin on tarkvara, mis sisaldab mitmeid funktsioone, mida kasutatakse WordPressi veebisaidi tõhustamiseks. WordPressi pluginad võivad kas lisada uusi funktsioone või laiendada funktsionaalsust veebisaidile. Nad võivad kohanduda ka erinevatele WordPressi veebisaitidele, näiteks blogile, isiklikule saidile või Woo Commerce veebisaidile. Kuid mitte kõik pistikprogrammid pole kasulikud ja tasuvad installida oma WordPressi veebisaidile.

Ryan Johnson, juhtiv ekspert Semalt , määrab siin mõned olulised pluginad, mida kaaluda.

1. WP Rocket

See on vahemällu WordPressi plugin, mida saab seadistada minimaalse konfiguratsiooniga. See käivitub pärast aktiveerimist, mis lubab teie veebisaidil kiiremini laadida. Kiire laadimisega veebisaidid meelitavad saidile rohkem liiklust. WP Rocketi omadused hõlmavad kiiret häälestamist, brauseri ja lehe vahemällu, saidikaardi eellaadimist, andmebaasi optimeerimist, mitmekülgset ühilduvust, CloudFlare ühilduvust, mitmekeelse ühilduvuse, arendaja sõbralikku ja e-kaubanduse sõbralikkust..

2. Slider revolutsioon

See aitab teil sisu atraktiivselt kuvada. See on parim reageeriv liugur. Olemas on kohandatavad, suure välja nägemise ja eelseadistatud liugemallid. Selle funktsioonide hulka kuuluvad reageerimisvõimalused, liugurite animatsioonid, nähtavuse ja käitumise võimalused, API-funktsioonid, kohandatud CSS / JavaScript, malli liugur, google-fontide lisamine, funktsiooni import / eksport / asendamine ja kihtide lisamine, mis võivad olla pildid, tekst, nupp, heli, video muu hulgas. Oluline on märkida, et see on lisatasu WordPressi plugin ja selle madalaim hind algab 25 dollarilt.

5. WPForms

See WordPressi pistikprogramm aitab teil luua tõhusaid kutsuvaid vorme, mis aitavad inimestel sinuga e-kirjaga teiega ühendust võtta. See on drag and drop builder. Seetõttu lohistage soovitud funktsioon, võib-olla rippmenüü, vormile. Saadaval on ka eelnevalt valmistatud vormimallid. WPFormi funktsioonide hulka kuuluvad drag and drop vormi ehitaja, tundlikud mobiilseadmed, vormimallid, kiirsõnumid, kannete haldamine, rämpsposti kaitse, geolokatsiooni andmed ja erinevad lisandmoodulid, nagu Paypal Add-on, triip lisandmoodul, zapier Add-on, allkiri Lisandmoodul muu hulgas.

6. WPBakery visuaalne helilooja

WPBakery on suurepärane lehe ehitaja, mis ühendab ja toetab muid WordPressi pistikprogramme. Selle WordPressi pistikprogrammiga saate kiiresti ehitada oma veebisaidile mis tahes kujunduse, mida soovite oma ehitaja drag and drop. See on kooskõlas Woomurtiga ja väga SEO-sõbralik, seetõttu saab seda kasutada mitmesuguste saitide jaoks. Selle funktsioonid on objektorienteeritud kood, mitmekeelne valmis, frontend ja taustaprogrammide redaktor, kohandatud postitüübi tugi, pildifiltrid jne Source .

November 29, 2017