Back to Question Center
0

Semalt: kuidas veebipõhine branding tõstab teie isiklikku profiili

1 answers:

Kas teil on iseseisev ettevõte, keskmise suurusega ettevõtevõi osa frantsiisist suurema organisatsiooni sees, on bränditeadlikkus sama oluline kui teie jaoksoleks oluline iga suure ettevõtte jaoks. Te võite arvata, et oma bränditeadlikkuse tõstmine on nüüd jäätmedsest olete lihtsalt ettevõtja või füüsilisest isikust ettevõtja omanik, kuid see on vastupiditõde. Michael Brown Semalt Digital Services jagab teavet selle kohta, kuidas Internetis kaubamärkide allsuurendab teie nähtavust ja edendab ettevõtluse arengut - banks esqueleto.

Brändi loomine on ühenduse loomiseks olulineklientidega. Inimesed räägivad teistele positiivsete kogemuste kohta, mistõttu suuliselt levib ja sinu omaettevõtluse arendamine. Buzz muudab teie ettevõtte suuremaks ja võib-olla võite meedia tähelepanu juhtida.

Selle taga on kõik. Ettevõtte asutaja, teieon organisatsiooni tegevjuht ja nägu. Teie äri võib saada nii suur ja edukas kui soovite. Mõnedinimesed unistavad seda tüüpi edu, samas kui teised inimesed eelistavad hoida oma ettevõtte väike ja hallatav. Kas siisNii on äratuntava kaubamärgi rakendamiseks peamine põhjus, sest kliendid seovad teie teenuseid või tooteidkoos teiega, üksikisikutena.

Mõelge paljudele suurepärastele isiksustele,tõusnud üles, ehitades tugeva kaubamärgi. Mõtle kolonel Harland Sanders KFC, kana kiirtoidu frantsiisimis algas Kentucky väikeses kohvikus U..S. 30-ndatel aastatel ja seejärel laienes ka 1965. aastal Ühendkuningriigile ja Iirimaalesellest, mis oli saanud tohutu frantsiis. Kuid tõeline inimene selle taga on, "kolonel" on nägu ja ettevõtte taga.Selle tulemusena on KFC branding väga edukas oma suurepärase toote, eristava isiksuse, usaldusväärsuse tõttulubadusi ja tagatisi. Nende meeldejääv fraas "Finger Lickin" hea "tegi meeldejääva tagloendi, mis tõmbas inimesi sisse.

Kuidas tõsta oma isiklikku profiili, luues tugeva kaubamärgi?

Võta otse punktini võimas fraas ja logo.Kasutades ainult paar sõna, peate edastama sõnumi sellest, mida teie ettevõte tähistab.

Tänapäeval saab igaüks luua oma veebisaidiettevõte tundub suurem kui see tõesti on. Mõnikord on see hea, olenevalt sellest, kas pakute tooteid või teenuseid.Uurige oma konkurente ja nende branding strateegiaid, siis kirjutage mitu võimalust, kuidas neid võita.

Interneti-kaubamärgi loomine teie profiili tõstmiseks võib toimuda järgmiselt:

  • Kampaaniad ja reklaam
  • Vastupidavad visuaalsed abivahendid -kas fotod või kunstiteosed, graafika
  • Avalikud suhted
  • Kampaaniate ja infolehtede saatmine
  • Targad tagaosakesed
  • Ülaserva tugi ja side

Branding on strateegia. See on teile öeldamida teie teenus või tooted on väärt kasutamine. Bränding online nõuab järjekindlat lähenemist. Visuaalne kombinatsioonja veebis esitatud kontekstuaalne kogemus peegeldab teie nägu kui võrguühenduseta ettevõtet. Ettevõtja või väikeettevõtete omanikunaleiad, et kasulik on turustada oma äri äratuntava kaubamärgi nime all.

November 27, 2017