Back to Question Center
0

Semalt: kuidas blokeerida veebisaite Chromeis koos 4 laiendusega

1 answers:

Veebilehtede blokeerimine võib osutuda kasulikuks meetmeks erinevatele Interneti-kasutajatele. On mitmeid viise, kuidas inimesed oma arvutis veebisaite blokeerivad. Näiteks muudavad inimesed masinate failihosteid, et muuta need suunata tundmatutele URL-idele. Teised kasutavad määratud DNS-servereid, millel on sisseehitatud vanemliku kontrolli tulemüürid. Mõnes rakenduses võite blokeerida mõned veebisaidid brauseri tasemel. Veebisaidid on veebibrauserite kaudu veebibrauserist mitmel viisil blokeeritud, millest enamus hõlmab laiendusi - 3mmc buy.

Selles SEO-artiklis kirjeldab Igor Gamanenko, Semalt tipp-ekspert siinkohal mõnda Chrome'i brauseri laiendust, mis võib sulle blokeerida veebisaite:

1. Isiklik blokeeritud nimekiri (Google)

See addon võib põhjustada brauseri veebilehtede blokeerimiseks otsingupäringu vastustest. Isikliku blokeeringu nimekirja laiendust teostab Google'i ettevõte, mis näitab selle kehtivust. Kui olete selle laienduse installinud, võite veebisaidi veebisaidi otsingutulemuste abil veebisaidi blokeerida. Saate koostada nimekirja domeenidest ja saitidest, mida soovite blokeerida Google'i väljavõttelt. Nende saitide haldamiseks võite klõpsata isikliku laiendatud nimekirja laiendil ja eemaldada oma blokeeritud nimekirjas olevad veebisaidid.

2. Blokeeri sait

See laiendus aitab kasutajal blokeerida kindlate veebisaitide nimekirja, mida soovite blokeerida. Erinevalt personaalse blokeeringu laiendist peate käsitsi lisama veebisaidid, mida te kavatsete blokeerida oma vaate abil..Sellel laiendusel on parool, mis võib panna lapse lukku. Saate vältida tarbetut kasutamist siit. Kui olete installinud, saate hallata saidi laienduse blokeerimist, klõpsates selle ikoonil ekraanil. Saate määrata ümbersuunamisi või isegi eemaldada selle siit.

3. StayFocusd

Chrome'i laiendus blokeerib mõned veebisaidid, võimaldades teil seansi kestuse määrata. Näiteks saate määrata, kui palju aega konkreetsele saidile kulutada. See addon võimaldab teil luua ka veebisaitide nimekirja, mida soovite blokeerida. Veebisaidi juurdepääsu blokeerimiseks saate kasutada tuumaseadet .

4. tinyFilter

See tööriist on saadaval tasuta. See pakub Internetis mitmeid veebisaidi seire teenuseid. TinyFilter aitab kasutajatel blokeerida solvava sisu arvuti brauserisse ilmumist. Samuti on brauseril tulemüüride lukustamise ja brauseri vanemliku kontrolli aspektide salasõna ka parool. Saate piirata juurdepääsu sellele addonile parooli abil, piirates pooli, kes seda saab konfigureerida. Vormi oma valiku menüü; võite oma brauseriikooni klõpsata blokeeritud veebisaidi haldamiseks käsitsi.

Järeldus

Saate kontrollida oma brauseri juurdepääsu paljudel viisidel. Chrome'i brauseri haldamise üks tõhusamaid viise on laienduste abil. Brauseri laiendid, nagu Block Site, aitavad piirata mõne URL-i ligipääsu teie brauserist. Näiteks võite koostada nimekirja veebisaitidest, mida te ei soovi külastada. Samuti on võimalik neid laiendeid mõne parooli abil automatiseerida, et vältida lapsi välistamised. See SEO artikkel aitab Chrome'i brauseris veebisaidi juurdepääsu kontrollimiseks installida parimat Chrome'i addonit.

November 29, 2017