Back to Question Center
0

Semalt: kuidas blokeerida sait mõnedes Google'i otsingutulemustes

1 answers:

Tüüpiline Interneti-sirvimise kogemus on tavaliselt täis paljusid rämpsposti linke. Näiteks võib emaettevõte soovida blokeerida täiskasvanutele mõeldud sisu olukordades, kus lapsed Interneti-le. Teistes sirvimisjuhtudel peate võib-olla eemaldama oma otsingutulemustest mõned tüütuid tulemusi. Paljudel juhtudel peate võib-olla õppima, kuidas blokeerida mõned veebisaidid teie Google'i otsingutulemuste lehtedelt ilmumisel.

Michael Brown, kogenud spetsialist Semalt , kinnitab, et neid saite saab käsitsi ära hoida Google'i konto eelistustest. Pärast mõningaid värskendusi ühendas Google selle funktsiooni teie ärrituse leevendamiseks. Saate filtreerida eelnevalt külastatud lehed otsingutulemuste lehtedelt.

Selle funktsiooni kasutamiseks peate looma Google'i konto. Konto hindamisel minge veebisaidile, mida vaates vaate vaatamiseks on vaja blokeerida. Esialgu ei pruugi Google'i otsingu vaate lehel ühtegi blokeerimisvalikut näha. Seda seetõttu, et Google ei soovi, et see oleks kasutaja esimene mulje. Google soovib teil paremat kogemust ja seepärast valivad nad selle võimaluse peita. Lisaks saavad inimesed oma Google'i konto eelistustest tagasi oma varjatud nimekirja.

Minge veebisaidi domeenile, mida peate otsingutulemustest blokeerima. Sellel blokeerimismenüü funktsioonil saate minna Google'i ja takistada kogu domeeni kuvamist kasutaja otsingutulemusel..Muudel juhtudel võib olla vaja kogu saidi blokeerida. Sellisel juhul võite rakendada blokeeri kõik example.com-i veebisaidid. Nende saitide vaatamiseks võite ka navigeerida näitamiseks blokeeritud tulemustega. Siin on teil võimalus blokeeritud veebisaite kontrollida või hallata.

Selle menüü avamiseks logige oma Google'i kontole sisse ja otsige oma päringut. Minge haldur blokeeritud veebisaitide haldur otsing seadete kaudu. Siit saate minna seadete juurde ja hallata oma blokeeritud veebisaite. Saate saidi lahti blokeerida siit.

Mõned kasutajad võivad kasutada veebisaidi liikluse kontrollimiseks brauseri laiendusi . Sellistel juhtudel kasutavad inimesed oma käitumise kontrollimiseks selliseid aspekte nagu BlockSite'i laiendus. Veelgi enam, võite seadistada ka parooli, et kontrollida, kuidas inimesed brauserit kasutavad. See võib takistada inimesel brauseris teistsuguse konfiguratsiooni seadistamist .

Järeldus

Mõnel juhul on oluline blokeerida mõned otsingutulemused hoida Google'i otsingulehel kuvamises. Need otsingutulemused tulevad ja muudavad kogu veebi sirvimise kogemuse väsitavaks, eriti kui kasutate otsingutulemuste kontrollimiseks samu märksõnu. Muudel juhtudel võivad inimesed arvutis brauseril vajada vanemliku kontrolli funktsioone. See SEO artikkel võib teile õpetada, kuidas blokeerida veebisait Google'i otsingutulemustest. Saate vältida häirivaid otsingutulemusi, mis jäljendavad mitmesuguseid märksõnu, mis enamasti teie otsingutes esinevad. Saate luua ka veebisaitide blokeeringu nimekirja, mida te Google'i otsingukonsooli jaoks ei soovi Source .

November 29, 2017