Back to Question Center
0

Semalt: kuidas blokeerida Chrome'i saiti ühe klõpsuga

1 answers:

Mõnikord peate võib-olla veebibrauserite kontrollimisel vajutama veebi sirvimise kogemusi. Näiteks võib emaettevõte soovida piirata lastele juurdepääsu mõnele täiskasvanutele mõeldud sisu veebisaitidele. Muudel juhtudel peate võib-olla vältima kindlat veebisaiti, mis hoiab teatud aja jooksul hüpikakna - best free bonus online casino. See SEO artikkel õpetab teile, kuidas Google Chrome'i brauseris saite blokeerida. Saate kontrollida veebisaite ja domeene, mis võivad teie brauseris igal ajal ärritada.

Suunist selgitas Igor Gamanenko Semalt ekspert ainult Chrome'i brauserist, kuid võib seda laiendust kasutada ka teiste brauseritega. Lisaks on brauseri laiendus arutelus TemporarySite Blocker .

Selle teenuse alustamiseks peate järgima mõnd lihtsat sammu. Pärast nende sammude järgimist peaksite oma brauseris veebisaitide kontrolli saama. See protseduur võib töötada paljudel teistel brauseri laiendustel kasutatavate brauseritega, välja arvatud see, et peate kasutama erinevat protseduuri.

1. Logige oma Chrome'i brauserisse, navigeerige seadete menüüsse laiendused ja lisage TemporarySite blokeerija. Nagu eespool mainitud, on see Addon meie valikupikendus.

2. TemporarySite blokeerija lisamisel on spetsiaalne ikoon, mis kuvatakse teie brauseri tööriistariba paremas ülanurgas. See on paneel, mida kasutad selle laiendi funktsionaalsuse kontrollimiseks..

3. Kui klõpsate sellel ikoonil, jõuate kasutajaliideseni nagu nupp. Saate lubada või keelata TemporarySite-blokeerija. Selle lehe blokeerimiseks võite sellel lingil klõpsata sellel lingil klõpsates .

4. Veebisaidi lisamiseks võite minna veebisaidile, mida soovite blokeerimisloendisse lisada. Saidi lubamine või keelamine sellest menüüst. TSB nupp jääb Chrome'i brauserisse, et saaksite seda kasutada alati, kui on olemas veebisaidi Chrome'i blokeerimiskataloogile lisamiseks vajalik sait .

Laienduse testimiseks lihtsalt blokeerige kindel veebisait. Püüa selle juurde pääseda, klõpsates sellel lingil. Kui teie brauseris saadate sõnumi "Blokeeritud", laiend töötab. See seade püsib kuni selle päeva lõpuni, kui otsustate selle konkreetse veebisaidi tühistada.

Samuti on nutikas peibutada TSB nuppu vaates. See meede võib takistada ninasõbraliku brauseri kasutaja veebisaidi lubamist. Google Chrome'il on ka paroolifunktsiooni piirang. Võite seda kasutada, et lisameetmeid sellele kontrollvarule lisada.

Kokkuvõte

Mõnikord on oluline kontrollida ja jälgida veebisaite, mida inimesed võivad oma arvutis brauseris kasutada. Kuigi mõned inimesed võivad seda kasutada oma lapse Interneti-kasutamise piiramiseks, võivad teised oma veebisaitide kasutamise piirata oma sirvimise kogemuse piiramist. Sellel juhendil on teavet selle kohta, kuidas blokeerida Chrome'i saite, kasutades TemporarySite-blokeerija laiendust. Saate veebisaidi lubada ja keelata, blokeerides selle, piirates seega teie brauseri kasutamist. Seda protseduuri saab rakendada ka selle või sarnase brauseri laiendusega teiste brauseritega.

November 29, 2017