Back to Question Center
0

Semalt: kuidas blokeerida blokeeringuid mis tahes brauseris, välja arvatud teie lemmikkohad

1 answers:

Enamik veebisaite kasutavad küpsiseid oma järelevalvetegevuse lihtsustamiseks. Mõnedel muudel juhtudel aitavad küpsised sirvijatel hea interneti kasutamise võimaluse. Näiteks kasutab maksete veebisait küpsiseid, et kaitsta oma kliente küberkurjategijate vastu, kes oma paroolid eemaldavad - kelley blue book for airplanes. Kuivõrd küpsised näevad sirvimiskogemuse sujuvamaks muutmist, on teie brauserist küpsiste eemaldamiseks veel mõned juhud.

Selles SEO artiklis õpetab teile, kuidas blokeerida küpsiste brauseris Jack Miller, juhtiv ekspert Semalt . Samuti saate teada, kuidas jätta välja veebisaidid, mida küpsised peavad aktiivseks.

Miks sa tahaksid küpsiseid blokeerida

Küpsis on fail (minimaalne), mille veebileht teie arvutisse sirvimiskogemust suurendab. See fail salvestab selle brauseri kohta teavet ja aitab teil oma hilisemaid kasutusviise. Näiteks võivad saidid salvestada teavet siin, nagu teie ostukorvi, brausimise seanssi ja sirvimisharjumusi. Need failid on healoomulised ja ajakohastatakse oma teavet. Samamoodi võivad pahatahtlikud ründajad kasutada seda funktsiooni mõnede nende rünnakute käivitamiseks. Näiteks on inimestel olnud juhtumeid, kus häkkerid jälgivad oma veebisaidi kasutamist ilma nende teadmata. Muudel juhtudel võivad inimesed soovida piirata teavet, mida kolmandad osapooled võivad nende kohta koguda nendes ja paljudes teistes näidetes, õppides, kuidas küpsiste blokeerimine võib olla teie sirvimisharjumuste kohandamisel oluline.

Selles suunises kasutame seda protseduuri demonstreerimiseks mõnda standardset brauserit. Need brauserid sisaldavad Firefoxi, Chrome'i ja Internet Explorerit. Kõigil neil juhtudel on olemas küpsiste vastuvõtmise ja vältimise loomulikud meetodid..On oluline märkida, et seda protseduuri saab rakendada ka teistele brauseritele. Ainus erinevus võib olla programmeerija variatsioonide protseduur. Sa ei tohiks muretseda kasutatava operatsioonisüsteemi pärast.

Internet Explorer:

Selles brauseris on võimalik külastatud veebisaitide küpsiseid kontrollida. Küpsiste blokeerimiseks klõpsake ikooni (Gear) seaded. Seejärel saate minna versioonidele]> Interneti-suvandid> Privaatsus> saidid. Sellest hetkest saad veebisaidi privaatsusmenüü seada iseseisvalt. Kui te ei soovi saidid käsitsi lisada, klõpsake nuppu Täiustatud ja vajutage nuppu.

Firefox:

Siin on mõningaid tugevaid kontrolle sellistes aspektides nagu küpsised. Minge valikutele siis privaatsus. Privaatsus on menüü rippmenüüst. Klõpsake veebisaitide küpsiste vastuvõtmist või mitte lubage siin. Samuti saate oma Firefoxi brauseris seada kohandatud küpsiste käitumise .

Chrome:

Chrome'is saate seadeid minna ja seejärel täpsemaid seadeid. Laiendatud loendis saate klõpsata sisu sätteid ja minna jaotisesse "küpsised". Nagu teised brauserid, saate oma sellelt osast küpsiseid

juhtida.

Küpsiste kontrollimisel on mõningaid miinuseid. Näiteks reklaamivõrgustikud ei anna teile kohandatud reklaame. Muudel juhtudel tekib lehtede vahel häirivad hüpikaknad ja vahereklaamid. Kui te ei tea, mida teete, on oluline konsulteerida IT-eksperdiga. On juhtumeid, kus inimesed on oma küpsiste muutmise tõttu oma PayPali kontode vahendeid aidanud.

November 29, 2017