Back to Question Center
0

Semalt: kõige awesome Wiki artiklid

1 answers:

Julia Vashneva, Semalt kliendihaldur, ütleb, et Cool Freaksi Wikipedia Klubi on üks juhtivaid ja kuulsaid Facebooki gruppe. See pakub kõige lahedamaid, imelikumaid ja freakiest Vikipeedia artikleid. 52-hertsi vaalalt Tarrarele on kõik saadaval liikmete Facebooki uudistevoodil. Alates selle loomisest septembris 2013 on see grupp tohutult kasvanud ja muutunud kogukonnaks üle 30 000 aktiivse liikme. Siin me oleme rääkinud kõige populaarsematest ja hiljutistest Wikipedia artiklitest.

Kentucky Liha Shower

See ei ole hirmutav seksuaalakt, vaid ebatavalise ilmastiku juhtum - menang judi online bola. 1877. aasta märtsis Bathi maakonnas, Kentucky, tuli liha, eriti veiseliha, mitu minutit mööda 100 jala. Hiljem tunnistati tükki hobuse kopsukudedest .

vihma kuninganna

Balobedu kuninganna kuulus Lõuna-Aafriks. Arvatakse, et teda kontrollivad pilved ja sademed. Aastaid on troon täiesti tühi, kuna on vastuolusid Rain Queeni ebaseaduslike lastega ja kritiseerituna Modjadji ainulaadse ja imelise elustiili üle .

Drukpa Kunley

See luuletaja ja tiibeti budismil oli võime muuta deemonid kaitsvateks jumalusteks, kui nad tabasid neid peenisega, mida nimetatakse Flaming Tarkuse ägeks. Kunley on tuntud ka Bhutani seinte maalifallide esoteeriliste tavadest..

Joyce Carol Vincent

Carol Vincenti surnukeha leiti Londoni korterist, mis tundus imelikku ja ebatavalist, kuna surnukeha oli seal juba üle kolme aasta. Kuna kõik arveid maksti automaatselt, tuli tema televisioon ja küte jooksma ja osa tema üürist maksti, kõik uskusid, et Joyce oli elus. Päevi enne tema surma, see noor daam katkestas kontaktid oma sugulaste ja sõpradega.

Armin Meiwes

See saksakeelne mees sai kuulsaks inimese mõrvamise ja söömise eest, kes nõustusid sööma. Ta oli postitanud saidi "The Cannibal Cafe", kus Meiwes märkis, et ta otsib keegi, keda ta tapetakse ja tarbitakse. Berndi mees, Bernd JR "С ?? rgen Armando" vastas oma reklaami ja Miewes amputeeris Brandesi peenise ja küpsetas seda korralikult .

Jennifer ja juuni Gibbons

Need olid ilusad kaksikud, kes peegeldasid teineteise liikumisi ja rääkisid üksteisega viisil, mida keegi kunagi ei saanud mõista. Hoolimata katsetest eraldada neid, saades need erinevatesse koolidesse, sai kaksikut katatooniks ja isoleeriks end kuni elusündinutega taasühinemiseks. Varsti said nad kurjategijad ja saadeti haiglasse, kus nad veetsid neliteist aastat.

George Herriman

George Herriman oli 20. sajandi üks parimaid ja tuntumaid Ameerika karikaturisti. Ta oli kuulus koomiksi nimega Krazy Kat. Ta tunnistas ennast kreeka keelena, kuid sünnitunnistus nimetab George'i kui segaperekonna päritolu värvi.

Abdel Halim Hafez

Abdel oli üks populaarsemaid ja tähelepanuväärsemaid Araabia ja Egiptuse lauljaid. Ta peetakse araabia muusika asutajaks ja tema muusika inspireeris Egiptuse 2011. aasta revolutsioone. Ta pani enesetapu 1977. aastal ja maailmas pole kunagi olnud Big Pimpini ilma Halimita .

November 29, 2017