Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Expert töötab Metasearch'is või Crawler-põhises otsingumootoris

1 answers:

Otsingumootorid on lahutamatu osa säästva otsingumootori optimeerimise kampaania olemasolust. Pingereas kaaluvad otsingumootorite algoritmid mõningaid tegureid. Roomikupõhised otsingumootorid töötavad tarkvara tootmisel, mis indekseerib teie veebisaidi lehti nagu roboteid ja ämblikke.

Michel Brown, tippspetsialist Semalt digitaalteenustest, räägib siin sellega seoses mõningaid kaalukaid probleeme - cursos fotograficos nikon d90.

Mis on otsingumootor?

Kuna otsingumootorid indekseerivad teie veebisaidi lehti, saadavad nad ja salvestavad andmed oma andmebaasi. Kui indekseeritakse miljoneid veebisaite, siis otsingumootorid koguvad ja korraldavad andmebaasi, järjestades konverteeriva märksõna asjakohasest tähtsusest ebaolulisteks olulisteks fraasideks. Webmasterid on töötanud otseteede jaoks, et auastmed oleksid kõrgel kohal.

Mõned veebimeeskonnad ja veebi turundajad kasutavad musta mütsi SEO tehnikat, et oma otsingumootorite algoritmidest kõrgemad otsingumootorite tipptasemel märksõnad. Google ja Bing ei meeldi, et neid petta. Veebilehtede spoonitud ja dubleeritud sisu postitamine on lühiajaline strateegia, mis suudab lühikese ajavahemiku jooksul oma olulise konverteerimisfraasi auastme kõrge. Google'il on siiski võimalus tuvastada ja karistada veebipõhiseid veebimeid, kes rikuvad SEO eeskirju ja juhiseid.

Otsingumootorite tüübid

  • Roomikupõhised otsingumootorid
  • Metasuurimismootorid

Palju online turundajaid, turunduskonsultante ja veebisaitide omanikke tunneb indekseeritud otsingumootoreid. Seda tüüpi otsingumootorid saadavad ja indekseerivad teie andmed automaatselt pärast saidi indekseerimist.

Otsingumootori optimeerimine on pikaajaline ja kulutõhus strateegia, mis parandab teie veebisaiti ja veebipoe nähtavust tasumata tulemuste kasutamise kaudu. Saate külastajate tähelepanu tõmmata ja suurendada lõppkasutajate kaasamist.

Pakkumise turg koos hankitavate materjalidega hoiab neid tagasi rohkem..Pikemas perspektiivis jõuate lõpule kõrgel järjestuses ja teisendava märksõna lehtede lisamisel. Siin on näiteks indekseeritud otsingumootorid:

  • Bing
  • Google
  • Exalead
  • Mojeek
  • Gigablast
  • Yandex

Turu ümber on olnud ideaalne vaidlus selle üle, kas Mojeek on indekseerija või Metasearch mootor. Mojeek on Ühendkuningriigis asuv otsingumootor, mis indekseerib veebisaiti nende indekseerimiseks.

Kasulik teave metasõbralike mootorite kohta

Metasearch Engines sõltub täiesti indekseerijatelt nende andmebaaside analüüsimiseks ja korraldamiseks. Enamikul juhtudel kogub Metasearch Engines tippude otsingumootorite peamised eesmärgid, milleks on pädevate andmebaaside tegemine. Mis on otsingumootor? See on küsimus, mida iga veebihaldur peaks enne veebikampaania alustamist kaaluma.

Metasearch mootorid sihivad lõppkasutajate kogemusi, et kuvada kasutajate otsitud tulemusi. Metasearch-mootorite sobivad näited on Unbubble ja lxquick .

Meta vs Crawler

Juba otsingumootorid kasutavad tulemuste korraldamiseks edetabelit. Teisest küljest sõltub Metasearch Engines sellest, et indekseerijad andmebaasi uuesti korraldada ja korraldada. Ilma mootorita indekseerima ja tulemuste korraldamist võib Metasearch Engines lihtsalt turule lasta uusi otsingumootoreid.

Konkursi ideoloogia

digitaalse turunduse tööstuses kasutab Google nii turundajad kui ka lõppkasutajad. Google pakub oma potentsiaalsetele külastajatele tasuta ja ulatuslikke teenuseid. Metaste otsingumootorite ja indekseeritud otsingumootorite vahelise erinevuse mõistmine on ülimalt tähtis.

Turustajatele, kes hindavad kasutajakogemust, on teie parim valik Metasearch Engines. Selline otsingumootor pakub teile ümber korraldatud tulemusi, mida on hõlpsasti juurdepääsetav ja analüüsitav. Kaasaegses sisuturunduse tööstuses on kasutajate kogemus jätkuvalt huvipakkuv. Vali parim otsingumootor, mis sobib teie veebikampaaniaga, et tabada oma sihtturg ja parandada teie ettevõtte nähtavust reaalajas.

November 29, 2017