Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Ekspert: mis on SEO ja kes on SEO spetsialist?

1 answers:

Kui otsite oma veebisaidi optimeerimist, vajate SEO-spetsialisti. Enne protsessi alustamist peate siiski mõistma, mida te kavatsete teha. Mis on SEO? SEO ( otsingumootori optimeerimine) on erinevate taktikate kasutamine, näiteks märksõnad ja märksõnade teemad, mis genereerivad veebisaidile liiklust ja aitavad kasutajatel otsingumootorites teavet leida - vision clearomizer coil. Et teil oleks hästi optimeeritud veebisaiti, vajate SEO-spetsialisti, kes mõistab SEO taktikat. Spetsialisti ülesanne on põhjalikult uurida võrgus, tuvastada ja rakendada erinevaid taktikaid, mis parandavad otsingutulemusi.

Peaasjatundja Semalt , Michael Brown, määratleb siin mõned praktilised näpunäited selles osas.

Kuidas määratlete head SEO spetsialisti?

Hea SEO spetsialist hoiab kõiki uusi suundumusi.

Nagu mis tahes muu töö, leiad, et mõned SEO spetsialistid on paremad kui teised, rohkem kui üks. SEO nagu mis tahes muu tehnoloogia muutub. Leiad, et viis aastat tagasi Google'i otsingutulemus on täiesti erinev tänasest otsingust. Otsingumootorid määratlevad iga päev, mida kasutajad tahavad, ja kohandavad oma otsingutulemusi selle kriteeriumi järgi. Näiteks leiad, et täna, kui otsite mõnda konkreetset märksõna Google'is, kuvatakse teile tõenäoliselt "tüüpi" nimekiri, kuna nad mõistavad, et kõige tõenäolisemalt klõpsavad esmalt asjade loendil enne teiste vaatamist. Paremate tulemuste saamiseks kohandasid nad seda algoritmi. Seepärast peaks hea SEO spetsialist olema suuteline kindlaks tegema ja järgima kõiki uusi suundumusi.

Peab suutma leida uusi viise oma veebisaidile liikluse maksimeerimiseks.

Iga veebisait on erinev ja kuigi mõned SEO taktikad võivad töötada peaaegu kõigil veebisaitidel, peaks hea SEO spetsialist suutma tuvastada uusi viise oma veebisaidi liikluse suurendamiseks. Nad peaksid suutma analüüsida ja leida viise, mis sobivad teie veebisaidil üheselt..Liikluse maksimeerimine tähendab, et teie saidile meelitatavad inimesed on teie konkreetse brändi jaoks asjakohased. Näiteks kui see on ettevõtte veebisait, meelitab teie veebisait ostjaid, kes on valmis teie tooteid ja / või teenuseid ostma.

Peab mõistma iga SEO taktikat, selle asjakohasust ja seda, kuidas seda kasutada.

Veebisaidi optimeerimisel tuleb arvesse võtta mitmeid asju. Hea SEO spetsialist peaks saama neid kasutada ja mõista nende asjakohasust. Need tegurid hõlmavad järgmist:

lingid. Veebilehe optimeerimiseks on olulised lingid teistele veebisaitidele. Hea SEO spetsialistid peavad suutma mõista nende tähtsust ja seda, kuidas ja kuidas neid kasutada.

Siseturunduse kasutamise tähtsus . See on oluline turundusvahend.

Sotsiaalse meedia väärtus. Sotsiaalne meedia on viimasel ajal muutunud väga populaarseks ja seetõttu mängib SEO väga olulist rolli.

Pay-per-click turundus. Kuigi see on vana SEO-taktika, on see ka oluline liikluse loomise viis veebisaidile.

Video SEO. See on hiljuti välja töötatud taktika ja see on väga kasulik. Hea spetsialist peab suutma pidada sammu uute taktikatega.

SEO taktika areneb edasi. Kuigi vanad taktikad, nagu märksõnad ja metamärgid on osutunud kasulikuks, on uued suundumused samuti sama efektiivsed ja hea SEO spetsialist peab suutma neid korralikult identifitseerida ja neid kasutada.

November 29, 2017