Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Ekspert: kümme kõige populaarsemat veebi indekseerijat ja roboti

1 answers:

Internetis on kahte tüüpi roboti, mida nimetatakse headeks robotideks ja halvaks robotiteks. Te peate võtma tõsiseid meetmeid halva roboti vastu, kuna nad saavad aja jooksul DDN-i ribalaiust tarbida. Peale selle, negatiivsed või halvad robotid varastavad teie veebisisu ja kasutavad serveri ressursse. Teisest küljest tuleb häid roboteid (mida nimetatakse ka veebihäireteks) hoolikalt, sest need aitavad teie veebisaidi otsingumootori tulemustes , nagu näiteks Bing, Google ja Yahoo, indekseerida.

MicroLogin Brown, juhtiv ekspert Semalt , kinnitab, et veebis on sadu tuhandeid roboteid ja veebirakendajaid, kuid neid on kõige populaarsemad .

1. GoogleBot

Googlebot on tänapäeval üks parimaid ja kuulsamaid veebiarvejaid. Seda kasutatakse laialdaselt Google'i otsingutulemuste veebisisu ja artiklite indekseerimiseks. Googleboti parim omadus on selles, et see pakub kasutajatele palju tööriistu ja valikuid. Täpsemalt öeldes, Googlebot ütleb Googleile, milliseid lehti indekseeritakse ja milliseid neist tuleks jätta maha.

2. Bingbot

Nii nagu Googlebot, on Bingbot Microsofti populaarne veebiarve. See on olnud juba aastaid ja see on mõeldud Bingi otsingutulemuste veebisaitide indekseerimiseks. Bingbot on MSN bot ideaalne asendaja. Tema silmapaistvamaid võimalusi nimetatakse Fetch nagu Bingbot, mis asub Bing Webmaster Toolsis. See suvand võimaldab teil taotleda indekseeritavaid ja kuvatavaid Bingi tulemusi sisaldavaid lehti .

3. Slurp Bot

Slurp Bot on Yahoo'i veebiobjektiobjekt, kuid Bingil on selle võimsus. Veebilehed peaksid lubama Yahoo Slurp pääseda oma lehtedele, et need kuvataks Yahoo Mobile Search'i tulemustes. Seda veebiroometist kasutatakse partnerite veebisaitide sisu kogumiseks, et need sisalduksid Yahoo News, Yahoo Sports ja Yahoo Finance.

4. DuckDuckBot

DuckDuckBot on DuckDuckGo kuulus ja parim veebiärimajutus. See otsingumootor on tuntud oma eraelu puutumatuse tõttu ega jälgi kasutajat ilma tema loata. Keskmiselt käitleb see iga päev kümme miljonit päringut. DuckDuckGo saab rohkem tulemusi rohkem kui 400 allikat, sealhulgas mitut vertikaalset allikat, mis pakuvad vastuseid Instant Answers, Wikipedia ja DuckDuckBot. Samuti käitleb päringuid, mis pärinevad sellistest allikatest nagu Yandex, Bing ja Yahoo .

5. Baiduspider

Baiduspider on Hiina otsingumootori veebiobjekti või ämblik ametlik nimi. See võib igapäevaselt indekseerida palju veebisaite ja tagastab selle värskendused Baidu indeksile. Baidu on üks Hiina juhtivatest otsingumootoritest. See omab enam kui kaheksakümmend protsenti Mandri-Hiina mandriosa üldistest otsinguturgudest.

6. Yandex Bot

YandexBot on Vene otsingumootori, Yandexi veebi indekseerija. Meediaväljaanded väidavad, et see bot tekitas 2015. aastal Venemaal üle 57% kogu otsingumootorite liiklusest.

7. Sogou Spider

Sogou Spider on kuulus Sogou.com veebiärimajana. See juhtiv hiina otsingumootor käivitati aastal 2004 ja sellel on Alexa auastme number 103. Peaksite meeles pidama, et Sogou Web Spider ei austa robot.txt veebistandardeid ja on keelatud mitmesugustest saitidest selle ülemäärase indekseerimise tõttu.

8. Exabot

Seda veebirubriiki haldab Exalead, Prantsuse otsingumootor. See asutati paar aastat tagasi ja selle otsingutulemustes on indekseeritud üle kuueteistkümmend miljardit veebilehte.

9. Facebook välisturg

Sotsiaalse meedia hiiglane Facebook võimaldab oma kasutajatel jagada huvitavaid sidemeid teiste Facebooki kasutajatega. Facebook External Hit täidab erinevaid funktsioone, sealhulgas mitme pildi kuvamine, mõned põnevad videod ja mõned veebilehed. Üks peamisi ja kuulsaid indekseerimise roboti on Facebot, mis aitab parandada reklaami jõudlust.

10. Alexa Roomik

Alexa Crawleri haldab Amazoni Alexa ja seda kasutatakse kümnete veebilehtede näitamiseks. Ta kogub teavet veebisaitide kohta ja liigitab need kohalike ja rahvusvaheliste eelistuste alusel .

Lõppmärkus

On erinevaid veebiarveleid ja roboti, nii et kui blokeerite mõne kahtlase veebisaidi, veenduge, et te ei blokeeriks häid roboteid, mis indeksivad teie veebilehti otsingumootori tulemustes Source .

November 29, 2017