Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Ekspert: kuidas alustada WordPressi blogi vähem kui 10 minutit

1 answers:

Maailm, kus me elame, muutub kiiresti ja on aeg, et saaksite oma äri WordPressi veebisaidil või blogil oma äri kasvatada. Kuigi on palju sisuhaldussüsteeme, kasutab WordPressi kasutajasõbralikku paigutust ja täiustatud funktsioone kasutades 95% inimest. Ma teen täiskohaga sissetuleva blogimise ja mitmed inimesed teevad sama. Sa ei saa raha teha ilma isikliku ajaveebeta ja pole saladus, et WordPress on parim blogi väljaarendamise platvorm.

Siin õpetab teile, kuidas WordPressi blogi käivitada vähem kui kümne minuti jooksul Semalt peamine ekspert Michael Brown.

Samm # 1: andke ideed lahti:

Kui soovite WordPressi blogi välja töötada ja hoida, peaksite olema loominguline ja peaks olema ideede puudumine. Õnneks on suur hulk blogisid, et saada inspiratsiooni. Ja seal on mitmesuguseid blogisid, millele teid ei pruugi huvi pakkuda. Seepärast peaksite teile teemat, mida sa kirjutad, armastama ja ei peaks blogimist alustama, kui te ei soovi midagi iga päev kirjutada.

Samm # 2: nimetage blogi ja vali veebimajutus:

Paljud inimesed valivad WordPress.com oma tasuta teenuste tõttu. Kui soovite isiklikku domeeni, siis peaksite seda valima GoDaddy, BlueHost või muudel sarnastel saitidel. Ära muretse ja nimetage oma blogi koheselt. Samal ajal peaksite veebimajutusteenust valima ainult siis, kui teate selle mainet. Tavaliselt maksavad domeeninimed wit dot com kasutajale kuni 15 dollarit aastas ning hostimise teenused sõltuvad teenusepakkujast. Tavaliselt on majutamiskavad aastas 40 kuni 5000 dollarit. Ilma veebimajutuseta ja domeeninimega ei saa te blogi arendada .

Mõned olulised punktid, mida peaksite silmas pidama, on järgmised:

  • Vali .com domeeninimi
  • Eesmärk oma blogi nime jaoks kaks kuni kolm sõna
  • Kasutage peamist märksõna, et paremini oma blogi esindada
  • Ärge vali tasuta veebimajutust, sest see pakub piiratud teenuseid, funktsioone ja võimalusi

Samm # 3: Installige WordPress ja valige teema:

Kolmas ja üks tähtsamaid samme on WordPressi installimine oma cPanelist. Ja lõpuks peate teema valima ja avaldama selle koheselt. Bloggingi maailmas on WordPressi kujundused tuntud kui teemad. Seal on sadu kuni tuhandeid teemasid, kuid reageerimisvõimalusi on laialdaselt meeldinud ja valitud. Kui teema on valitud, saate seda igal ajal vahetada. Logige sisse oma WordPressi juhtpaneelile ja pääsete juurde saidile yourdomain.com/wp-admin. Siit saate oma blogi seadeid muuta ja oma mandaate hoolikalt kasutada. Kui te ei leia sobivat teemat, siis soovitan teil valida Thrive Theme, StudioPress, ElegantTheme või ThemeForest, mis on tänapäeval parimad WordPressi teemad.

Samm # 4: kohandage ja optimeerige WordPressi blogi

Kui teema on valitud, peate oma WordPressi blogi kohandama ja optimeerima. Kuigi teemad on teie saidi aluseks, on kohandamine ja optimeerimine hea, et parandada oma blogi järjestust otsingumootori tulemustes. Näiteks võite kasutada WordPressi pluginaid, et oma blogisse lisada kontaktvorme, foorumeid, liugureid, pilte ja videoklippe. Minge alale Kohandamine ja klõpsake nuppu Kohandatud. Siin saate lisada oma blogi ja selle tagline nime. Samamoodi on otsingumootori optimeerimine teie WordPressi blogi jaoks oluline. SEO on otsingumootori otsingutulemustes leiduva blogi optimeerimise kord. Paigaldage SEO Yoasti pistikprogrammile, et sisestada oma postitustele kirjeldused, meta tags, meta pealkirjad ja asjakohased märksõnad.

Samm # 5: kirjutage oma esimene blogipostitus

On aeg kirjutada esimene meistriteose lugu ja muuta see huvitavaks. Wordpress kasutab intuitiivset redaktorit, mis sarnaneb teie tekstitöötlusvahendiga. Uusi kirjeid saab luua oma WordPressi administraatorialalt. Peate lihtsalt klõpsama vasakpoolses külgriba nupul Postitused ja seejärel klõpsates nuppu Lisa uus. Wordpress loob teie märksõnade ja pealkirja / pealkirja

järgi kõik teie lugusid automaatselt.

Enne nupu Publish avaldamist veenduge, et teie lugu iseloomustab järgmised omadused:

  • Seda räägitakse vestlus- ja huvitavast toonist
  • Sisu on veatu ja plagiaadist vaba
  • olete kasutanud alamrubriike postituse kaudu
  • Võite kasutada ka loendeid, täppposti ja kontrollnimekirju, et muuta postitus suurepäraseks
  • Asetage asjakohased pildid ja videod

Lõppmärkusena tahaksime teile öelda, et kui post on avaldatud, peaksite seda jagama Facebookis, Twitteris ja muudes suhtlusvõrgustikes, et meelitada rohkem lugejaid Source .

November 30, 2017