Back to Question Center
0

Semalt Expert avalikustab praegused SEO tõed

1 answers:

Praegu ei ole enamus ettevõtteid sellest hästi teadakuidas nad saavad rakendada SEO ja lõpuks muuta see kriitiliseks elemendiks oma reklaami-ja äri sekkumist. Kuna SEO protsess onpopulaarsust koguvad brändid järjepidevalt jõudma otsingutulemuste tipp-positsioonidesse, et suurendada veebisaidi veebisaidi nähtavust.Kuid probleem seisneb selles, et SEO ei teeni mitte ainult seda eesmärki, vaid ka teisi turundussuundumusi.

SEO on alates sellest ajast olnud märkimisväärseid muudatusiloodi praktika, kuid põhikontseptsioonidest enamus jääb samaks. Mõistes põhilisi SEO tõde, üksikisikusamuti ettevõte saab kasu.

Igor Gamanenko, kliendi edujuht Semalt ,Digitaalteenused kirjeldavad SEO põhitõdesid, mis on olulised täna ja lähitulevikus.

Põhitõed on kriitilised

Kohapealne optimeerimine on sama oluline kui see tagab selleotsingumootor leiab veebisaidi. Siiski keskendub see rohkem tänapäevasele reklaamile. Tasuline meedia ja veenev turundustehnoloogiad on kasutusele võtnud ressursse elamuehituse reklaamirühmadelt nende mastaapsuse ja kiiruse tõttu. Kuid enamik olemasolevatestveebisaidid on endiselt kohutavas tehnilises seisukorras, nii et kaubamärgid peaksid oma veebilehti ümber kujundama ja neid uuesti läbi vaatama. Sellega seoses kirjeldavadlehe päised, tõhusad URL-id ja täiustatud pealkirja märgendid on peamised, mis on tõhusa SEO jaoks kriitilised.

Väärtus on kuningas

"Väärtus on kuningas" on indiviidide filosoofiaSEO maailmas loetlesid ennast ja oma kliente kümme aastat tagasi, kuid see kehtib täna. Filosoofia põhinebArgument, et sisu genereerimine ei ole vajalik, suurendab kaasatust ja liiklust. Selle tulemusena SEO eksperdid koossidusrühmad peaksid ajurünnakuid kujundama kliendikeskset sisu. Meeskond peaks välja töötama mängu muutmise strateegiaõnnestub konkreetses tööstuses.

Veebipõhised platvormid on sotsiaalsed

2000-ndate aastate alguses soovisid SEO meeskonnad kasutada sotsiaalseidmeedia, et suurendada märksõna paremusjärjestusest. Vaatamata asjaolule, et sotsiaalmeedia profiilid on kaasa aidanud otsingumootorite väljatöötamisele, on seeon veel otsest tõsta. Huvitav oli jälgida, kuidas mõjuvõim ja sotsiaalse meedia turundus on olulist rolli mänginudotsingumootorite kaubamärgi tuntuse edendamine. Erinevatel juhtudel on brändid kasutanud sotsiaalset meediat, et julgustada kliente brändi otsimaläbi otsingumootorite. Niikaua, kui kliendikäitumist kipub mõjutama blogijate ülevaated ja sarnane sööt, on parim viis nende hoogustamiseksbränditeadlikkus on kaasata õiged isikud sotsiaalsfääri.

SEO on lähenemine reklaamile

SEO seostamine mõnevõrra maagiliste trikkidegaainult märksõnade optimeerimine on juba ammu. Praegu tundub, et SEO muutub reklaamiks, moodustab platvormi käivitamise hetkenibrändiga seotud vestluste läbiviimine. Seoses sellega kaasatakse peamiselt SEO meeskonnad reklaami osakondadesse. Seetähendab, et SEO on turunduse lähenemisviis, mis juhib ROI-d ja edendab brändi omakorda.

Kõrgeima positsiooni hoidmine otsingutulemustes tagab sellebrändi teenib usaldust ja loob soovitud liikluse, mis võimaldab lõpuks oma veebikülastajad klientidele teisendada. Saavutamiselneed tippkohad on endiselt suur väljakutse, teised funktsioonid, mida SEO pakub uue lähenemisviisi rakendamiseks Source .

November 27, 2017