Back to Question Center
0

Semalt Expert: 5 vahendid rämpsposti kommentaaride peatamiseks WordPressis

1 answers:

Rämpsposti kommentaarid on karm reaalsus, ja bloggersid pahanevad hulga mõttetu kommentaare nad saavad päevas. Kuid WordPress on parim sisuhaldussüsteem, mis aitab rämpsposti kommentaaridest lahti saada. Kui olete selle probleemi tähelepanuta jätnud, võivad rämpsposti kommentaarid mööduda oma blogi andmebaasist ja võivad teile jätta otsingumootori tulemustest lõplikult keelatud.

Siin on juhtiv spetsialist Semalt Jack Miller, kes rääkis rämpsposti kommentaaride peatamise vahenditest WordPressis .

1. Akismet

Akismet on hõlpsasti kättesaadav WordPressi pistikprogrammi kataloogis. See on kulutõhus ja kasulik plugin, mis paigaldatakse koheselt. Automaattikust välja töötatud see plugin on üsna võimas ja pakub kümneid valikuid. See takistab rämpsposti ja funktsioonide paar diagrammi, et kontrollida oma saidi kommentaaride kvaliteeti. Samuti on seal mõned iseõppimisega seotud rämpsposti tuvastamise algoritmid ja saate panna kommenteerimisi Akismet serverisse, ilma et saidile oleks paaritu ja rumal välimus. Hämmastavalt pakub Akismet iga kuu rohkem kui 40k rämpspostitust ja on ideaalne isiklike blogide ja mittetulunduslike veebisaitide jaoks.

2. WP-SpamShield rämpsposti plugin:

Nii nagu Akismet, on WP-SpamShield-rämpsposti plugin, millel on palju võimalusi ja omadusi. See plugin on saadaval WordPressi kataloogis ja on praegu üks parimaid pluginaid. See toimib kui võimas WordPress..org Plugin Repository ja see on tasuta. See aitab teil lahendada rämpsposti kommentaarid, kasutud registreerimised ja registreerumised ning vabaneda pingbacks ja trackbacks lihtsalt. Samuti saab see blokeerida IP-aadressid, kust saate iga päev palju kommentaare. See tööriist kasutab spetsiaalset JavaScripti kihti ja aitab teil ennetada rämpsposti roboteid ja kahjulikke ämblikke.

3. Anti-Spam Beet:

See plugin on saadaval ka Wordpressi plugina kataloogis ja on seni üle kahe miljoni aktiivse installi. Seda pluginit on isegi WordPressi asutaja Matt Mullenweg soovitanud ja see on tasuta. Ta hoolitseb IP-aadresside eest, mis levivad pahavara võrgus, jälgivad teie kommentaare ja hoolitsevad nende kommentaaride kvaliteedi eest. Samuti näitab see üksikasjalikku iganädalast statistikat ja rämpsposti tegevusi, et saaksite mõista, kus teie blogi läheb.

4. CleanTalk:

CleanTalk on üks kõige lahedamaid, parimaid ja kuulsamaid täiendavaid pluginaid Internetis ning pakub turvalisusega seotud teenuseid blogijatele ja veebimeistritele. See hoiab ära rämpsposti kommentaarid, ebaseaduslikud registreeringud ja registreerumised ning kasutab tark algoritmi, et teie veebisaidil kogu rämpsposti tuvastada. See salvestab need rämpsposti kommentaarid Clean Talki andmebaasis ja seejärel kustutab need, kui neid ei kasutata.

5. WordPress Zero rämpspost:

See on üks kõige lihtsamaid ja põhjalikumaid rämpsposti vältimise pluginaid siiani.

See on üks lihtsamaid rämpsposti vältimise pluginaid. WordPress Zero Spam toimib tõhusalt ja blokeerib tundmatud kasutajate kommentaarid ja kahtlased IP-id. JavaScripti saab igal ajal lubada ja saate oma funktsioonidest kõige paremini ära kasutada. See toimib, et takistada roboteid ja ämblikud sinu saidile sisenemast ja kommenteerimisruumi rämpsposti. See plugin on tasuta ja saadaval mitmesugustel vormidel, et võidelda ebaefektiivsete inimestega.

Saate hõlpsasti hoida oma WordPressi blogi või veebisaiti puhtalt, hooldatud ja korraldatud nende põhjalike pistikprogrammidega Source .

November 30, 2017