Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: WordPressi plugina juhend

1 answers:

Pluginad on need PHP koodi väljad, mis lisavad teie veebisaidile funktsionaalsust. Amatöör-kodeerijate jaoks kasutavad inimesed neid koode, et lisada funktsioonid oma praeguse teema juurde, ilma et oleks vaja muuta teema tuumikoode. Pluginad aitavad luua kohandatud postitusi, hallata andmebaasi kirjeid, jälgida oma esemeid ja lisada üksusi kaustadesse CDN-serverisse. Näiteks Amazon Affiliate e-kaubanduse veebisaitidel töötavad isikud saavad neid funktsioone kasu saada. Mõnes olukorras võib teil olla vaja personaalset pistikprogrammi, et saaksite lahendada oma saidi ainulaadse vajaduse.

Teema muudab saidi kujundust ja välimust, suurendavad pluginad nende funktsioonide funktsionaalsust - gtech, spielo g2, boss media. Teemad täidavad oma funktsioone failide kausta functions.php. Pistikprogrammidega saate panna ühe oma pistikprogrammi kausta. WordPressi failisüsteemi ja PHP koodide põhiteadmistega inimene saab luua kohandatud plugina. Selles SEO-artiklis saate teada, kuidas oma pistikprogrammi teha.

Andrew Dyhan Semalt juhtiv spetsialist kinnitab, et plugina kasutamiseks peate kõigepealt üleslaadima ja aktiveerima.

Kuidas WordPressi pluginad töötavad

Pluginad on lihtsad PHP-väljad. Täpselt nagu teemad, on need PHP-failid kuskil teie veebisaidi kataloogis. Plugina tegemiseks peate liikuma oma wp-content / pluginate kausta. Siin saate luua kausta nime ja asetada seal PHP-faili. Kõik need esemed peaksid omama sama nime. Siit saate luua oma esimese WordPressi pistikprogrammi.

Plugin vajab päist. Pealkiri on plugina esimene osa. See sisaldab spetsiaalset teavet, näiteks plugina autorinime, versiooni, nime ja kirjeldust. Tekstitöötlusprogrammi abil saate oma WordPressi veebisaidile lisada koode ja lõiku. Näiteks eeldades, et meie pistikprogramm on nimi "Meie proovipistikprogramm", võite kasutada koodi:

Plugin Name: meie proovipistik

Plugin URI: http: // Meie-Sample-Plugin.com

Kirjeldus: plugin, kuidas testida, kuidas see on tehtud

Versioon: 1..2

Autor: hr Plugin

Autor URI: https://oursampleplugin.com

Litsents: GPL2

See plugin on valmis. Selle aktiveerimine veebisaidi andmebaasis on võimalik. Siiski ei sisalda see mingit funktsiooni. Järelikult ei saa see mingit funktsiooni saavutada. Selle tööriista lisamiseks peate lisama selle plugina funktsiooni read. Teie taustaprogrammi programmeerimisel võite oma kehale lisada koodilõigud ja muuta see plugin oma veebisaidil oma rolli täita. Näiteks võite soovida seda pluginat vaadata vaateid. Sellisel juhul võib teie plugin välja nägema:

/ *

Plugin Name: meie proovipistik

Plugin URI: http: // Meie-Sample-Plugin.com

Kirjeldus: plugin, kuidas testida, kuidas see on tehtud

Versioon: 1,2

Autor: hr Plugin

Autor URI: https://oursampleplugin.com

Litsents: GPL2

* / funktsioon awepop_get_view_count {

ülemaailmne postitus $;

$ current_views = get_post_meta ($ post-> ID, "awepop_views", true);

kui (! Isset ($ current_views) VÕI tühi ($ current_views) VÕI! Is_numeric ($ current_views)) {

$ current_views = 0;

}

tagastab $ current_views;

}>

See on täielik WordPressi pistikprogramm, mille abil saab lehitset vaadata ja kuvada. Pistikprogrammidele lisatavaid funktsioone ei saa piirata. Lõpuks peate WordPressi oma pistikprogrammi üles laadima ja installima. Siit saate oma WordPressi pistikprogrammi aktiveerida .

November 29, 2017