Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: WordPress Vs. Shopify - Mis on parim?

1 answers:

Enamik teist teate, et WordPress on parim ja kuulsaim sisuhaldussüsteem, millel on hetkel CMSi turgude ligi 60% turuosa. Pole üllatav või šokeeriv, et erinevad arendajad eelistavad WordPressi teiste sisuhaldussüsteemide ees. Wordpress on avatud PHP, veebipõhine veebipõhine saidi loomise programm .

Michel Browni Semalt digitaalteenuste tippjuht pakub siinkohal kaalukat praktikat - como instalar cpanel no windows.

Shopify versus WordPress:

Shopify on hostitud platvorm, mis ei luba meid hostida meie enda või kolmanda osapoole serverite, näiteks GoDaddy jne. Selles mõttes on see WordPressilt päris erinev ning sõltub Shopify serverist meie veebisaidil ja ei saa seda paigutada kohapeal. Võõrustamisplatvormid pakuvad vaikimisi teenuseosutajatele mõningaid põnevaid eeliseid, sealhulgas igapäevaseid varukoopiaid, PCI-standardeid, piiramatu ribalaiust ja SSL-sertifikaati.

Seevastu WordPress on ise hostitud. See tähendab, et saate hõlpsalt hostida oma veebisaidi või blogi igal serveril ja muuta PHP-faile vastavalt teie nõuetele. Kuid kui teie ettevõte hakkab mõõtma, ribalaiuste maksmine või eraldi veebimajutusteenuste pakkujate kasutamine ei pruugi olla teie jaoks lihtne. WordPressi saitidel parimaks kasutamiseks on oluline lisada mõned pluginad, nagu WooCommerce.

Põhielemendid:

Kõigis sisuhaldussüsteemides on mõned põhielemendid. Aga WordPressi korral saate lisada oma kohandatud postitüübid, lehed, kategooriad, vidinad ja muud sarnased asjad.

  • WordPress Shopify
  • Kohandatud postituse tüübid Kollektsioonid kategooriate kujul
  • erinevad tooted
  • Postitused Mitmed artiklid
  • Pages Different Pages

WordPressi funktsionaalsuse laiendamine:

WordPressi korral saate hõlpsasti installida pistikprogramme, seadistada vidinaid ja menüüsid ning muuta teemasid oma veebisaidi funktsionaalsuse laiendamiseks. Näiteks ei sisalda WordPressi veebisaidi e-kaubanduse komponente, mistõttu peate installima spetsiaalsete kohandatud postituste ja e-kaubanduse funktsioonide lubamiseks WooCommercei pistikprogrammi .

Shopify App Store:

Kui olete Shopifyi kasutaja, peate oma funktsioonid laiendama teatud rakendustega. Kõige olulisemad Shopifyi rakendused on saadaval Shopify App Store'is. Rakenduse installimiseks peaksite minema Shopify menüü rakenduste sektsiooni ja klõpsake nuppu Shopify App Store. Siin saate valida rakendused, mida soovite installida. Kui olete installinud, saate neid rakendusi kasutada ja neid oma saidil integreerida .

Shopify teema struktuur vs WordPressi teema struktuur:

WordPressis ja teistes sisuhaldussüsteemides, nagu Drupal ja Blogger, on vanema ja lapse teemasid valida. Oluline on valida oma veebisaidile sobilik teema, mis annab talle ilusa ja professionaalse ilme. Seevastu Shopify'i teemasid ei värskendata automaatselt. Kuid te ei pea muretsema, kuna saate neid käsitsi uuendada. WordPressi teemad ei kasuta nende rakendamiseks Liquid keelt, kuid Shopify teemad kasutavad seda keelt. Liquid keele abil saavad arendajad dünaamiliselt sisu üles laadida. On oluline, et teie teemad sisaldavad täiendavaid katalooge, olenemata sellest, kas neid WordPressis või Shopifyis kasutate. Shopifyi poed aktsepteerivad ainult teemakataloogide struktuure, samas kui WordPressi saidid saavad ka ilma selleta töötada.

Kokkuvõte

On kindel, et WordPressil on enamik veebisaite ja veebipäevikuid ning enam kui Shopifyi omadusi. Kuid võite valida sisuhaldussüsteemi vastavalt oma vajadustele. SEO eesmärkidel ja nõuetekohaseks optimeerimiseks on WordPress parem kui Shopify ja on rohkem kohandatav. Pealegi on WordPressis kui Shopifyis lihtne URL-i struktuur, viidete muutmine ja SEO seotud asjad nagu pealkirjad, kirjeldused, nullid, piltide märgendid ja pealkirjad.

November 30, 2017