Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: WordPress rämpsposti kommentaarid - 5 lihtsat viisi, kuidas tegeleda

1 answers:

Kui teie WordPressi saiti või blogi saab ka rämpsposti kommentaare, peaksite õppima ja kohandama neid tehnikaid, mille on välja töötanud Semalt digitaalteenuste juhtiv spetsialist Jack Miller.

1. Rämpsposti kommentaarid käsitsi kustutada:

Oluline on silma peal hoida oma kommentaare ja sellest, kust nad pärit on - helioderm fluidex. Akismet või mõne muu sarnase plugina kasutamine võib teile palju kasu saada, kuid käsitsi kustutamise alternatiiv pole. Peaksite sageli kontrollima ja kustutama märkusi, mis tunduvad ebaseaduslikud või sisaldavad mõne märksõna või kahtlaseid tagasilinke. Veenduge, et olete prügikasti tühjendanud, kui pahatahtlikud kommentaarid on teie blogist kustutatud.

2. Hoidke modereeritavaid kommentaare:

Teie jaoks on teil palju aega, kui soovite kommentaare kontrollida, kinnitada või tagasi lükata. Vahepeal võite neid hoida mõõdukaks ja ärge lubage kellelgi oma blogipostituste kommentaare otseselt avaldada. Ma eelistasin pigem pigem kommenteerida, kui kasutasin Akismetit. Ma kontrollin iga kommentaari ja veendu, et rämpsposti või roboteid ei loo see. Kommentaarid, mis sisaldavad pahatahtlikke linke, märksõnu või ebaolulisi arutelusid, ei tohiks heaks kiita, vaid need tuleks teie veebisaidilt välja jätta. Lihtsamalt öeldes võime öelda, et kui peaksite lugejale usaldama, peaksite märkima märkused, et saaksite postitada oma märkused otse ja ilma mingite modereerimiseta.

3. Muutke .htaccess-faili, et vältida WordPressi rämpsposti kommentaare:

Teie .htaccess-fail aitab teatud määral tõsta WordPressi blogi turvalisust. Koodide lühikesed read on palju paremad kui pikad read ning vähendavad rämpsposti kommentaaride arvu. Kui olete oma WordPressi kontoga sisse loginud .htaccess-faili, peate roboteid keelama järgmise koodiga:

# Kaitse rämpspost ja robotid

RewriteEngine On

RewriteCond% {REQUEST_METHOD} POST

RewriteCond% {REQUEST_URI}..wp-comments-post \ .php *

RewriteCond% {HTTP_REFERER}!. Oma veebisaidi.com. * [OR]

RewriteCond% {HTTP_USER_AGENT} ^ $

RewriteRule (. *) ^ Http: //% {REMOTE_ADDR} / $ [R = 301, L]

Bots ja ämblikud on kõige ärritavad kahjurid, nii et nende koodeksi vältimine on väga lihtne ja efektiivne.

4. Rämpsposti saatjate IP-aadresside keelamine:

Kui inimene teie blogi kommenteerib, salvestatakse tema IP-aadress oma WordPressi kontole. Peaksite kontrollima kõiki IP-aadresse juhuslikult ja blokeerima kahtlaste ja kummaliste lookup-id. Võite blokeerida nii palju IP-aadresse kui võimalik või kasutada WordPressi pistikprogrammi, et kõik kahtlased IP-id blokeerida jäädavalt. Alternatiivina võite selle koodi lisada ka administratiivsele .htaccess-failile kahtlaste IP-aadresside blokeerimiseks.

# plokk ip

tellimus lubada, eitada

keelduda 192.168.44.211

keelduda 224.39.163.11

keelduda 172.16.7.91

5. Installige rämpsposti pistikprogramm:

Rämpsposti kommentaaridest vabanemiseks on sadu tuhandeid pistikprogramme. Nagu ma ütlesin, et ma ei kasutanud Akismetit, aga ma olin kunagi proovinud viktoriini. See plugin asub WordPressi plugina kataloogis ja seda saab tasuta paigaldada. See plugin aitab vältida WordPressi rämpsposti ja trolli kommentaare, paludes kommentaarijal vastata paarile küsimusele.

November 30, 2017