Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: teie, Jah, sina! Kas sa tead, mida Ghost viiruse rämpspost on?

1 answers:

Ghost-viide või viiruse rämpspost on võltsitud liiklus, mis ilmub teie Google Analyticsi kontol. Kuid kui te kontrollite hoolikalt, kust hitid pärit on, näete, et need pärinevad viidete veebisaidilt ja suurendavad suuremat põrgete määra. Praegu on Google Analyticsi andmeid mõjutavad kaks peamist tüüpi kummituse viiteid. Esiteks on spämpsibrobotid ja indekseerijad, mis indekseerivad teie veebisaite ja ignoreerivad robots.txt-faile. Teine tüüp on Darodar, mida saab tuvastada ebaseadusliku liikluse genereerimise programmina. Ryan Johnson Semalt klienditeeninduse juht selgitab, et peamine probleem on see, et kummitusjuhtumite rämpspost pärinevad mitmest domeenist, millest enamus on täiskasvanute teemad ja veebipõhised veebisaidid ööpäev läbi.

Erinevus rämpspost ja kummitusjuhtumite vahel on liikluse kvaliteet. Kummitusraamat rämpsposti saadab liikluse uutest ja tundmatutest domeenidest, kuid ei külasta teie veebisaite kunagi. Selle asemel jätavad nad digitaalsed rajad, mis mõjutavad teie Google Analyticsi kontosid ja suurendavad teie põrgete määra. Nende eesmärk on jälgida teie Google Analyticsi koode ja blokeerida neid, luues oma kontol filtreid. Nii saate peatada kummitusravi rämpspost oma analüüsiandmete hävitamise eest.

Kas kummitusraamat rämpsposti mõjutab minu SEO-i või veebisaiti?

On ohutu mainida, et kummitusraamat rämpspost ei mõjuta teie SEO-i ega veebisaiti. Nagu me juba kirjeldasime, et nad tegelikult teie veebisaiti ei külasta, vaid need kuvatakse teie Google Analyticsi andmete ülemises viitajas..See mõjutab aga teie andmeid ja analüüsiaruandeid. Kummitusraamat rämpsposti tabab teie saiti kogu päeva ja näitab kuni tuhat lüüa 24 tunni jooksul.

Kummitusraamat rämpsposti teeb teie saidile järgmised asjad:

  • See suurendab oluliselt teie veebilehtede üldist põrkumise määra.
  • See võib vähendada teie blogi või saidi külastajaid.
  • Küsitakse viiteandmeid ja muudab selle raskeks, et näha, kas liiklus on kvaliteet või mitte.
  • See takistab eesmärkide ümberarvestamist ja asukohaandmeid, saates teid palju külastusi Venemaalt.

Kuidas suunavad rämpsposti saatjad teie Google Analyticsi kontole andmeid?

Teie Javascripti koodis annab jälgimissertifikaat Google Analyticsile teada, milline viiteallikate veebisait suunab teile liiklust. Rämpsposti saatjad kasutavad järgmisi kolme meetodit, et saata teie Google Analyticsi kontodele võltsitud külastajad ja tabamused:

1. Nad sisestavad oma veebisaitidel Javascripti koodid ja genereerivad oma veebisaitide lehti.

2. Nad loovad automatiseeritud robotid, et oma veebisaidi indekseerida, levitada viiteid ja näidata palju külastusi.

3. Nad loovad konkreetsed robotid, et saata andmed otse teie Google Analyticsi ja ei hõlma tõelisi viiteallikaid.

Parim viis kummitusjuhtumi rämpsposti ärahoidmiseks on filtrite loomine või .htaccess-faili redigeerimine. Saate luua nii palju filtreid, kui soovite hoida ära Google Analyticsi andmete hävitamise kahtlased lööbed Source .

November 29, 2017