Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: miks hea sisu ei saa SEO asendada

1 answers:

Viimasel ajal on muutunud ühine väljavaade, et nii kaua kui teil on heasisu, ülejäänud hoolitseb ennast ise. On tõsi, et SEO ja sisuturundus on lahutamatult seotud hea sisu on vajalikSEO jaoks. Eduka optimeerimise kampaania jaoks on siiski vaja palju rohkem kui lihtsalt hea sisu.

Kliendi edukuse juht Semalt Digitaalteenused, Nik Chaykovskiy selgitab, miks kvaliteetse sisu ei piisa SEO tõhusaks toimimiseks - portable bin temp monitors.

Teoorias on idee täpne. Kõik otsingumootorid püüavad pakkudanende kasutajate baas on parima sisuga ja seetõttu on neil algoritme, mis jätavad hea sisu kõrgemaks. Saate rohkem sisu luuaon rohkem indekseeritavaid teemasid, mis hõlmavad paljusid otsingupäringuid. Veelgi enam, kui sisu on hea, külastatakse rohkem kasutajaidteie sait.

Teisest küljest, kui teil pole üldse sisu, siis te ei jäävõimalus saada tõhusat SEO. Kui materjal on vaene ja ei ole usaldusväärne, on teie tulemused sarnased. Sest teie sisu on heasee peab vastama mitmesugustele standarditele, et tõestada, et see on hea. See ulatub ainulaadsusest kuni praktilisuse, asjakohasuse ja meelelahutuseni.

Oletame, et teie sisu on hea ja et saate sisuregulaarselt..See sisu on mõttetu, kui see pole nähtav. Kui teie kasutajad pole teie töös teadlikud, ei saa nad seda tehalugeda või vaadata seda. Google'i edusammude puhul toetub see ikkagi oma kasutajate tagasisidele, et aidata selle sisu kvaliteeti hinnata. SeegaKui need kasutajad ei saa teie tööd vaadata, ei saa Google teie sisu kvaliteeti hinnata.

Suur osa sellest tagasisidest antakse tavaliselt aktsiate ja sidemete kaudu,mida Google peab usaldusväärseks. Paljude linkide teenimisega saate vaadelda kui head sisu allikat ja selle tulemusena saateotsingu paremusjärjestuse tõus. Kuid need lingid ei teeni ainult head sisu. Te peate võtma initsiatiivi, edendades jalinkide linkimine, mõnikord mõne käsitsi lingid ka.

Saidi hea sisu olemasolu on hea algus. Kuid te peaksiteärge kunagi jätke tähelepanuta tehnilised tegurid, mis on vajalikud teie saidil otsingumootori tulemuste kõrgel kohal. Enamik malli saite, naguWordpress ja Wix on varustatud tehnilise struktuuriga, mis lihtsustab otsingumootori indekseerimist.

Sellest ei piisa ka. Peate looma metaandmeidja pealkirja sildid, parandage oma saidi turvalisust, värskendage robits.txt faili, looge ja värskendage saidikaarti ja suurendage kiirustkui soovite, et teie sait võitleks kuju.

Võite ainult sisselogimiseks kasutada tõelist sisuvõimu, kui suudate seda tehaintegreerige see mitmete teiste turundusstrateegiatega. Näiteks võite kasutada e-turunduse ja sotsiaalse meedia turundustkasu oma sisust. Kasutades neid strateegiaid koos üksteisega, on teil parem võimalus osaleda teie seas kõige pareminisisu. SEO on keerukas strateegia. Seda ei saa keelduda ühele fookusele.

November 27, 2017