Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: Kuidas ühendada veebi disain ja SEO

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine on tohutult muutunudviimastel aastatel. Näiteks vanematel päevadel võiksid musta mütsi SEO tehnikad, näiteks märksõnade täidis, muuta veebisaidi auaste kiirestiGoogle Kuid tehnoloogiate ja otsingumõõdikute edenemisega on uued algoritmid mõõdetud kriteeriumide järgi, mis on järjestatudotsingumootorites olevad veebisaidid. Veebisaidi kujundajad on täna välja töötanud paremad tööriistad, mis aitavad teil mõnda SEO aspekti integreeridaveebisaitide kujundamine - buy a fake driving license uk. Iga veebidisaini ettevõte peaks integreerima süsteemi SEO praktika, enne kui seda peetakse usaldusväärseks.

Veebisaitide sisu loomisel pidage meeles kaasamistSEO analüüsi tehnikat, nagu õige märksõna uuring. Otsingumootori optimeerimine on ülim asi, mis muudab sisu vastavaksteie turundusvajadused ja tulemused orgaanilise otsingu tulemustes. Paljud turundajad võivad hoolikalt valitud sisu kasutada, kuid seda siiski ei saadaotsingumootorite, nagu Google, õige paremusjärjestus. Muudel juhtudel on ettevõtted leidnud, et Google'i veebisaidid lammutavadsest ei järginud turunduse õigeid kanaleid.

Max Bell, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused osutavad veebisaidi disaini komponendid, mis aitavad luua sobiva interaktiivse veebisaidi sisu.

1. HTML5-i kasutamine

HTML5 lubab veebirakendajatest ja robotitest otsingumootoritestleia ja indekseerige veebisaidi staatilist sisu. HTML5-ga loodud saite on reageerivad ja neil on hea kasutajakogemus.Veebisaitidel peaks hosting paketis olema piisavalt ribalaiust, et kiirendada serveri kiirust, eriti juhtudelliiklusest. HTML5 veebisaidid suurendavad kasutaja liiklust veebisaidile nende terviklikkuse ja lihtsuse tõttu..

2. Vastupidav disain

Veebileht reageerib tehnilise taktikaga, mis hõlmab loomistmis sobivad paljudele seadmetele ja platvormidele ning töötavad paljudes brauserites või operatsioonisüsteemides. Kui kasutate areageeriv disain, ei pea te SEO URLi vahetama. Selle tulemusena saate kasu kogu SEO toetusest, mis muidu oleks olnudtagasisidet jagades veebilehe töölauast ja mobiiliversioonist.

3. Kognitiivne dissonants

SEO märksõna sihtlehed peaksid sisaldamaasjakohane sisu. See trikk on oluline, sest enamik inimesi vahele saidi, eriti kui sisu pole asjakohane, ei tundu kasulikvõi on liiga palju alamkategooriaid, mis muudavad veebi klastriteks. Veebisaidil olevad silmapaistvad lingid peaksid olema nähtaval kohalmis võib hõlbustada kasutajate kontrolli oma tegevuse üle lehel. Pidage meeles, et kasutaja peaks olema eduka lõpp-eesmärkveebisaidi disain.

4. Võtmesõnad Taotlus

Et SEO oleks tõhus, tuleks kasutada vähem sisu, mispeaks olema informatiivsem. Mõned SEO eksperdid võivad uskuda, et rohkemate sisu sisaldamine mitmes lehel on trikk, et saada rohkem otsingumahu.Kuid tõenäoliselt liigub keskmine inimene vähem valikutega kui paljudel võimalustel. Oluline on lisada kogu sisu kategooriatessemis ei ole liiga palju või muidu võib vaatajaskond kergesti igavuda. Näiteks Google'i tööriist nagu Hummingbird on toonud kaasa rohkem muudatusimis võib teie ühele lehele katkestada oma SEO jõupingutustele mitu alamkategooriat.

Mõned veebisaidi kujunduse funktsioonid on kogu SEO taktika jaoks kriitilisedtöö. Selleks, et luua hea veebisait, peaks tarbija püüdlema rahuloluga. Eespool esitatud juhiste järgimise tulemusena muutub kasutaja interaktiivseksveebisaidil ning hea otsingumootori nähtavus, mis on kasutajale ja ettevõttele kasulik.

November 27, 2017