Back to Question Center
0

Semalt: Botneti liikluse juhis - Kuidas vältida

1 answers:

Bot on automaatne "zombie arvuti", mis käitub nagu tõeline inimene. Bot võib nakatada serveri lõppu või kasutaja lõppu. Näiteks võivad robotid käivitada suurte pahavara rünnakute, mis mõjutavad arvutit või mobiilseadet. Samuti võivad robotid serverile rünnata, põhjustades arvukalt kahjusid nagu DDoS-i rünnakud. Paljud veebisaidid, näiteks Google ja PayPal, sõltuvad roboteid, et nende tegevust lihtsustada. Enamik isikupärastatud sirvimise kogemustest sõltub roboteid tõhusalt - percorso ad ostacoli per ragazzi baby. Häkkerid ja teised haavatavate kavatsustega inimesed võivad Interneti-pettuse läbiviimiseks kasutada roboteid. Botid ei ole halbad tarkvara, kuid neil on märkimisväärne rakendus arvukate Interneti-pettuste vastu. Näiteks mõned veebisaidid sisaldavad roboteid, mis võivad paljudelt kasutajatelt saada krediitkaarditeavet.

Artem Abgarian, Semalt vanemate klienditeeninduse juht, pakub siinkohal mõningaid kaalukaid probleeme.

kuidas botnetke luuakse

Võib arvata, mis botti liiklus on ja mida ta saab teha. Botnet hõlmab nende zombie arvutite rühma või võrgustikku, kes töötavad koos samasuguse funktsiooni täitmiseks. Paljud roboteid mõjutatavad robotid või masinad võivad käituda mitmesuguste serverivastuste puhul nagu zombisid. Tavaliselt otsib ründaja ohvri või sihtmärgi haavatavust. Siin on nad sihiksid tarkvara installimiseks ohvri arvuti. Populaarselt kasutavad inimesed rämpsposti, et saada roboteid inimestele arvutitele. Seejärel heidetakse ohvrile klõpsu tegevusele kutsumise nupule, mis käivitab kogu rünnaku. Muud petturid saadavad rämpsposti, mis sisaldavad pahavara ja Trooja hobuseid..

Kui robot on ohvri arvutisse installitud, kasutavad nad nüüd oma rünnakute läbiviimiseks arvutivõrku. Näiteks võtavad nad ühendust oma domeeniserveriga, kus käsklused ja juhised tulevad. Sülearvuti ründe taga asuv isik kasutab serveri käskluse ja kontrolli (C & C) serverit, et koguda nakatunud masinatest vajalikku teavet .

Veebisaidi ründaja, kes käitab bot-skeemi, on kliendiprogramm, mis sisaldab käskude komplekti. Need ülesanded võivad hõlmata andmete kogumist, brauseri täitmist (paroolid, krediitkaardid, sisselogimisandmed ja vahemälu), arvuti kontrollimist või isegi ohvri arvutiriistvara kasutamist. Üks botnettide paindlikkus hõlmab võime kontrollida ühte või mitut robotti .

Botnettide mõjud

Botnet'id kahjustavad mitmete veebisaitide Interneti-turvalisust. Need bot-võrgurünnakud mõjutavad infot ja andmete turvalisust. Kui robot installib kasutaja arvutis pahavara, ei ole see teave enam kasutaja kontrolli all. Inimesed, kes salvestavad tundlikku teavet, nagu finantskontod, pangateave, sisselogimismandaadid jne; nakatunud süsteemis ründajatele kaotamise risk .

Ründajad võivad oma põhjustel rünnata nii palju arvuteid kui võimalik. Näiteks bot-rünnakud on käivitanud võrguteenuste rünnete keelamise. DDoS-i rünnakud hõlmavad mitme veebirakenduse saatmist serverisse, aeglustades selle tõhusust ajakava tõttu. Äärmuslikel juhtudel vähendavad inimesed nende tehnikatega kogu veebisaiti.

Kokkuvõte

Veebisaidi liiklus on igapäevases interneti kasutuses tavaline. Näiteks võivad inimesed käivitada bot-rünnakud, et luua võltsitud liiklust või suunamis rämpsposti. See SEO artikkel sisaldab sellist teavet nagu bottiliiklus. Saate oma süsteemi kaitsta botnet-rünnaku skeemide tagajärgede eest.

November 29, 2017