Back to Question Center
0

Riskide maandamine ja spekulatsioon: Semalt Expert Ivan Obradovic selgitab võimalike finantstegevuste riske ja eeliseid

1 answers:

Tehnilise kapitalismi tänapäeva ajastul on spekuleerimise terminajus sisse implanteeritakse midagi konstruktiivselt negatiivset ja ebameeldivat. Kuid kas finantsspekulatsioon on tõesti halb? Seal ei olekindel vastus või lugeja võib minu arvates ilmselgelt naiivseks pidada. Et seda lahendada, peame mõistma spekuleerimise tähendustja paremini maandada. Need on sisuliselt erinevad ja sisaldavad erinevaid tagajärgi ja tegevusi.

Ivan Obradovic, endine Kliendihaldusettevõtja Semalt ,annab ülevaate finantstehingute mitmesugustest aspektidest nagu riskimaandamine ja spekulatsioon, määratledes, millised on eelised ja miinusedmis mõjutavad mõlemat liiki finantsriske.

Finantsspekulatsioonide küsimus

Ostes või lühikeseks müügiks riskilaenud turud või börsiväliselttegelema ja samal ajal ostma või lühikeseks müügiks stabiilseid püsivaid aktsiaid, mille A + või kõrgema tasemega kõrge vajaduseta tooted, nagupiim või hambapasta, mis majanduslanguse ajal hoiab ära või suurendab väärtust, on teid riskimaandamine. Omakorda, kui ostate või lühikemüügi varud ilma edaspidise tasaarvestamiseta säästmisvaradega, tuginete intuitsioonile, buzzile ja siseringiteabele, nii etpõhimõtteliselt spekulatsioon.

Kas finantsspekulatsioon on hea või halb, põhineb see enamasti seda, kason rahalise arbitraaži piirid. Kui arbitraaž on väga tõhus, on turg mõnes suhte osas selgeja hästi mõistetav, kuid enamik võimalusi arbitraažiks nimetatakse riskide arbitraažiks. Näiteks alahinnatud aktsiate ostmineja lühikeseks muutmine samasse tööstusharu ülehinnatud varudesse. Need varud tegelikult erinevad üksteisest ja me ei pruugi seda oodatahindade täiuslik lähenemine, nii et võtame ebatäiusliku arbitraaži tegemisel riski..

See on sama moodi, mida inimesed teevad, kui nad panustavad aktsia tõusuleväärtus on seetõttu, et ühinemine või omandamine on sulgemas. Arbitraažipiiride olemasolu sõltub peamiselt krediidi piirangutestja võimalus, et isegi täiusliku puhas arbitraaži korral liigub turg teie vastu selliselt, et teid välja viskabenne, kui saate kasu oma arbitraaži võimaliku positsiooni. Vaatamata sellele on arbitraaži piirid olemasturgu saab alati liigutada ebaefektiivsest kuni tõhusa hinnaklassi. Meil võib olla põhjust uskuda, et turg on päris kindelsest kauplemisprotsessis osaleva mängija arvu ja teabe sisestamise kohta seestpoolt saate tehapilt teoreetiliselt väga efektiivne.

Turu tõhusus

Mõned inimesed ütlevad, et turg on väga ebaefektiivne, kuna nad asuvad töölauatel jateha oma klientidele telefonihindu. Tundub, et nende kliendid on hinnakõlastajad, kes ei tea, kus tegelik hind on.Semalt müügihalduris töötades olen tegutsenud hinna võtjana, nii et mul on täiuslik ülevaade pime hinnastmääramine. Ma olen õppinud, et inimesed teevad seda, mida pakute!

Kuid me teame, et turu tõhusus viitab hinna prognoositavuselekas mõni suhteline tõke põhjustab turul tegutseva edasimüüja jaoks kliendi halbat hinda. See on nagu siis, kui me läheme kaubanduskeskusse, meeeldaks, et enamik hindu peegeldab seda, mida saate selle hinna eest maksma pannes. Te ei saa sellest ebaefektiivsusest kasu, sest olete ahinna saaja. Seega võime põhjendatult öelda, et turg on tõhus, kuid me võime osta asju halva hinnaga, kuid keskmiselt ostameasjad õigete hindadega, kui võtame lihtsalt hinnad, mis vastavad kõikidele toodete kohta esitatud andmetele. Siin me lähenemeturu tõhusust ainult juhul, kui võime spekuleerida tõelise hinna väärtusega ja mõista, kas klient on hinnakõlastaja või andja!

Riskide ja spekulatsioonide erinevus

Milline on kindel seos hekkide ja spekulandi vahel? Kas hedger kaotab?spekuleerijale? Ma kahtlen selles! Toorainevahetuse ja futuuride spekulatsiooniga seotud argument on see, et spekulandid loovad likviidsusehekide ja inimeste jaoks, kes vajavad igal ajal turule juurdepääsu mis tahes hinnaga. Konkreetsed pakkumised ja pakkumised võimaldavad spekulandidturgude majanduslikult õigustatud kasutamine, muutudes vastaspooleks. Teisisõnu, kaupade maandamine suuredettevõtted on see näide Archer Daniel Midlandsist.

Võib arvata, et nende suurte korporatsioonide varade maandamine vabanebraha nendele turgudele spekulantide kätte, aga see on vastupidi..Nagu hekid otsivad parimaid hindu ja ajastusthekid, see on hekked, kes kasutavad spekulantide eelist, mitte vastupidi. Näete spekulantide vahel aeg-ajalt nurgaturgudelraha teenimine mängudes, mida nad mängivad paberfutuuridega. Kauplemine toimub samal viisil kui füüsiliste futuuride kauplemine tarnegaläheb spekulatsioon enamikus ebaseaduslikus tegevuses, kuna ta peab turuga manipuleerimist, mis võib põhjustada litsentsi kadumise,raamatupidamise külmutamine ja pikaajaline kohtuvaidlus.

Spekulatsioonide peamine idee on see, kuidas turg klassikalises mõttes mõistabvõi käitumisviis, ilma et oleks mainitud mõningaid kuulujuttusid, mis on üsna vastuolulised. Kapseldada peamist mõtet, mida ma tahan kaevatanüüd natuke teooriasse. Ma olen pigem kiire kaubanduse või nn klassikalise finantseerimisega seotud efektiivse turu hüpoteesiksteabe leviku kalduvus. Ma usun, et turud ei ole täiesti tõhusad ja täiesti ebaefektiivsed. Seega olemesee tavaline tehnilise ja põhiinformaalse analüüsi kontseptsioon koos nõrkuse analüüsiga ja andmekaevandamisega praeguse Interneti kaudumis ületab hedeldi, kuid mitte spekulatsioone.

Lisaks sellele on vastuolus mõned erandid, nagu tühistamine ja suuruse mõjuklassikalisele finantseerimisele, mis omakorda tähendab käitumisharrastuse ülevõtmist. See on viis, kuidas peaksite tegelema spekulatiivse kauplemisega. Vaimnekäitumine, ankurdamine, representatiivsus on üliolulised otsustava tähtsusega tegurid ja kuidas vaimsed nihked mõjutavad investeerimistKäitumised ja kõikumised laos on see, kuidas ma jälgin spekulatsioone!

Kui riskimaandamise ja spekuleerimisega tegelevad juured

Tehniline analüüs on midagi, mis näib töötavat mõne inimese jaoks, kuid ma tahanräägi lugu, mida ma olen kuulnud. Keegi kasumit teenis Cisco kauplemisaastate jooksul ja ühel päeval kaotas ta tonni raha. Siis ta vaatasup stock ja ütles: "Mis! Telekommunikatsiooniseadmed!" Ta oli kauplenud Cisco-like "verise Sysco" -ga ja lihtsalt sai põhimõtteliselttäiesti õnnelik aastaid kuni uudiste kokkuvarisemiseni, mis rikkus Cisco dot-comi krahhi ajal. Ma nägin palju neid näiteid spekulatiivseltThomson Reutersi analüütikuna ja praegusel ajal finantsnõustajana on ühekordseid kiireid ja riskantseid riske kandnud, kuid seda rohkemMa näen, mida veider on aktsiaturg tundub mulle!

Föderaalreserv halvendab ülemäärast vahust sellistes turgudes nagu aktsiaturgmis kahjustab inimeste võimet rahastada oma aktsiaid. 1920. aastatel toimus liigne spekulatsioon, mille tulemusena oli aktsiaturu maania, mille tulemuseks oli tohutu kokkuvarisemine. Aastatel 2007-2008 on sama kinnisvara mullivõtmine teinud iga nappuse"pro-ärimees" oma 10 maja ja autot ainult riskantne spekulatiivne arbitraaži!

Need olid presidendid, kes säilitasid! Kuid siin olen liiga palju pedaalinegatiivsusest. Teisalt mõtleme sellele, mida me teeme, kui aktsiahindu pakume: investeerime majanduse sisse,Spetsialistid on poisid, kes loovad likviidsuse ja lisavad mängija turule..Niisiis, kuidas see võib olla halb asi, mida me teemekas ettevõtetel on lihtsam koguda raha aktsiate emiteerimisega kõrgemate hindadega?

Seega pole liiga suur varuosade ostmine probleem. Liigne ostmine jamüües hävitage oma tulud läbi tehingukulude niipea, kui raha teenite mitte oma arvelt arukate otsuste kaudu,vaid börsil, kes töötab ennekõike teie jaoks. Vaatamata aktsiaturu maania kuigi ei tähenda üleinvesteerimist, see on märkkui isegi rämpsvõlakirjad (varud) sõidavad vaht, siis on turgudel midagi valesti. Kui föderaalreservon tõstmise määrad, on see põhimõtteliselt raha nihe varude investeerimisest ja USA dollari suurenemiseni. Seega inimesed ostavadrohkem USA riigivõlakirju, mis muudavad suveräänsed ülemmäärad. Arvestades, et paljude ettevõtete võlakirjade intressimäärad onValitsusvõlakirjade intressimääradega ehitatud hoonetel võib valitsus alati konfiskeerida ettevõtete võlakirju.

Nii, spekuleerides teid kogute valitsuse tasku ja pakkumiseUSD, mis omakorda toob kaasa võla suurenemise ja valuuta odavnemise mitte ainult ebaefektiivse turu puhul. Sa näed,kõik on suhteliselt keeruline ja spekulatsioon võib olla nii hea kui ka halb.

Kokkuvõte

Lühidalt, spekulatsioon ei ole raha teenimine niipea, kui seda ei tehtalisama majanduslikku väärtust. See on pigem selge investeerimiskava või kindel võime otsida arbitraaživõimalusiantakse alumises reas. Spekulatsioon võib toimida, kui üks on turult hästi kursis ja seda tüüpi analüütiline eeliskui saab olla targem kui marginaalne börsiettevõtja, kes omakorda sööb neid, kellel on selline eelis.

Mina ja mu kaaslased kalduvad toetama ideed, et neil on paljusiseringiteavet ja finantsmõõtme käitumisviisi toetamist, mida võite saada palju, ilma et kaotada, aga see onalati väärt riskida, kui olete piisavalt julge ja tugineda nii hästi toimivale intuitsioonile kui ka täiendavale buzzile. Soovitame ostaja hoides varusid, sest isegi kui sa kaotad aktsiaturgude kokkuvarisemisest, võidab sa oma patsiendist - teie raha ei saalihtsalt kasvab. See kasvab suuresti, kui vaja neid tagasi ja seejärel, kui te neid ei vaja, siis see väheneb. Üldiselt toimib see nagu"nähtamatu käsi Source ."

November 27, 2017