Back to Question Center
0

Probleemid, mis võivad tekkida sisu kopeerimisel - Khachaturyan Nataliya, Semalt Expert selgitab, kuidas tulla toime probleemiga

1 answers:

Duplicate content on mitmes kohas veebis kuvatav sisu tüüp ja kui samad artiklid ilmuvad erinevates veebisaitides, vähendatakse teie saidi järjekohta ja Google võib seda karistada. Võib öelda, et dubleeriv sisu võib oluliselt mõjutada teie otsingumootorit , järjestamist. Kui Internetis on rohkem kui üks sisutükk, ei pruugi Google ja teised otsingumootorid seda meelepäraseks ja võivad otsustada neid saite konkursi taga lükata .

Miks dubleeritakse või kopeeritakse sisu?

Khachaturyan Nataliya Semalt Content Strategist selgitab, et otsingumootorite, eksemplaris või kopeeritud sisu esitab kolm peamist probleemi:

  • Nad ei saa aru, millist sisu versiooni tuleks indekseerida ja milline neist tuleks keelata.
  • Nad ei tea midagi, kas suunata mõõdikuid konkreetsele veebisaidile või hoida neid erinevates versioonides.
  • Otsingumootorid ei saa aru, millist versiooni sisu tuleks päringutulemuste jaoks järjestada - fotografia a distancia.

Veebihaldurite ja blogijate jaoks võib topeltteose sisu põhjustada ka mitmeid probleeme

  • See annab kehva kasutajakogemuse ja otsingumootorid on kohustatud karistama mitu veebisaiti korraga isegi siis, kui olete konkreetse artikli algne väljaandja.
  • Parema otsingukogemuse pakkumiseks näitab Google sama sisu erinevaid versioone ja vähendab kõikide duplikaadide nähtavust.
  • Link omakapitali võib ka lahjendada, kuna teised veebisaidid on kopeerinud teie sisu, et luua linke oma veebisaitidele. See võib avaldada negatiivset mõju teie sisu nähtavusele otsingumootori tulemustes .

Kuidas korrigeerida dubleeritud sisu?

Duplikaadi või kopeeritud sisu kinnitamine on võimalik, kui teete kõik sisu probleemid ja skannib seda Copyscape'i abil enne selle avaldamist Internetis. Kui leiate mitme veebisaidi sisu koopiaid, peate Google'ile teatama või võtma ühendust selle saidi administraatoriga, et eemaldada korduv sisu enne, kui on liiga hilja, ja Google otsustab oma saidi karistada.

301 suunamismeetod

Mõnel juhul võite võidelda duplikaadi sisuga, seadistades 301 ümbersuunamisi dubleeritavatest lehtedest oma algsele sisule. Kui erinevad lehed on ühe ja sama URL -iga tagasi lükatud, lõpetavad nad automaatselt üksteisega konkureerimise ja ei loo tulevikus asjakohasust.

Rel = "kanooniline" meetod

Teist varianti nimetatakse rel = kanooniline meetod. See võimaldab Google'il, Bing'il ja Yahoo teada, et teie veebilehte tuleks käsitada tõelise ja teisi sarnaseid lehti tuleks käsitleda kui duplikaati. Andke meile siin öelda, et rel = kanoonilised atribuudid on osa teie veebisaitide HTML-koodist.

Duplikaate käsitlevad muud meetodid

Sa peaksid säilitama järjepidevuse, arendades oma saidil sisemisi linke. Kui sisu koondatakse, peate veenduma, et sündikaatlahendus sai algse sisuga linki ja selle URL-is pole mingeid muudatusi. Saidi maksimeerimiseks saidi kaitsmiseks ja oma sisu kopeerimise eest Internetis võite lisada isiklikke rel = kanoonilisi linke kõigile oma veebilehtedele.

November 29, 2017