Back to Question Center
0

Ohtlikud võrguvõrgud! Kaitske oma arvutit Semalt

1 answers:

Bot on tarkvararakendus, mis täidab käsklusega seotud ülesandeid nagu indekseerimine otsingumootor s. Botid on suurepärased korduvate ülesannete täitmisel. Kuid neid saab pahatahtlikel eesmärkidel kasutada küberkurjategijate poolt, nagu näiteks nakatunud arvuti kontrolli all hoidmine. Poodivõrgud on konkreetsete ülesannete täitmiseks mõeldud erasektori ühendatud arvutitest võrgustik - bonus code eurogrand.

Enamikul juhtudel kasutavad küberkurjategijad botnet-sid järgmiselt:

 • Rämpsposti või muu pettuse skeemi saatmine.
 • Kasutajate trikk oma raskesti teenitud raha saamiseks.
 • Veebiomaniku lubamine raha teenimiseks "võltsete klikkide eest".
 • Botnetvõrgud ka minu biktsiinid.
 • Juurdepääsu keelamine teatud kasutajatele või veebisaitidele
 • .

Online-petturid nõuavad veebisaitide omanikele raha, et ta saaks kontrolli oma arvutite või saitide üle..Küberkurjategijad kasutavad ka mitmesuguseid ebaseaduslikke skeeme kasutades botnet-sid. Näiteks kasutavad küberkurjategijad botnet-sid, et samal ajal nakatatud arvuteid kasutades veebisaiti transportida, kasutades selleks liiklust, mistõttu veebisaidi ülekoormamine ja halva ja aeglasema toimingu tegemine või isegi veebilehe jõudmine kasutajatele, kes seda soovivad külastada. Võrguteid kasutatakse arvutitesse viiruste ja nuhkvara levitamiseks. Nad varustavad isiklikku ja eraviisilist teavet arvutitest, näiteks krediitkaardinumbrid, paroolid ja pangakontolooled muu tundliku privaatse teabe seas ja kasutavad seda identiteedi varastamiseks, laenude saamiseks või toodete ostmiseks kasutaja nime all.

Kuid bot-võrgud sageli nakatavad arvutid, siin on mitmeid näpunäiteid, mida saab kaitsta roboteid kaitsta või vähemalt vähendada sellega seotud riske. Allpool on toodud näpunäiteid, mida pakkus Jack Miller, Semalt vanemate klienditeeninduse juht:

 • Installige tipptasemel terviklik turvatarkvara nagu Norton Internet Security. See tarkvara on hädavajalik pahavara tuvastamiseks ja tõkestamiseks, mistõttu takistatakse teie arvutile soovimatut juurdepääsu.
 • Tarkvara, mida kasutate, tuleb värskendada ja seda saate oma tarkvara seadete
 • konfigureerimisega automaatselt uuendada.
 • Suurendage oma brauserites turvaseadeid.
 • Veenduge, et sirvite turvalisi veebisaite.

Seda saate teha, järgides teie hästi teadaolevaid saite ja otsingutulemuste esimestel lehekülgedel kuvatavaid veebilehti. Samuti väldite manuste klõpsamist, kui te ei kontrolli nende allikaid, eriti rämpsposti meilides. Poodivõrgud meelitavad kasutajaid pahatahtliku tarkvara allalaadimiseks ja kasutajate petutamiseks, et need pahavara levitada enamasti nakatunud manuse avamisega. Määrake oma arvuti turvasätted automaatselt uuendamiseks, et veenduda, et teil on alati kõige värskemad süsteemivärskendused.

November 29, 2017