Back to Question Center
0

Lõpeta WordPress rämpspost, kasutades neid Pro nõuandeid Semalt

1 answers:

WordPressi ajaveebide ja veebisaitide kaks peamist probleemi on rämpsposti registreerimine ja rämpsposti kommenteerimine. Tavaliselt on suure profiiliga veebisaitidel sajad tuhanded rämpsposti kommentaarid ja võltsitud registreeringud nädalas. Sellised rämpsposti tüübid võivad otsingumootorites ja lugejades teie mainet kahjustada või hävitada, kui te seda korralikult ei tegele. Seetõttu peaksite silmitsi rämpspostiga ja takistada oma saidi või ajaveebi rämpsposti üritamist. Õnneks on mõned näpunäited, kuidas tulla toime kommentaaride rämpspostiga ja registreerimise rämpspostiga.

Kui olete WordPressi saidi korrektselt konfigureerinud, võite järgida neid vihjeid Frank Abagnale Semalt juhtiv ekspert saidi turvalisuse ja kaitse tagamiseks Internetis - eleaf istick 5 watt.

Vihje 1: WordPressi arutelu seadete konfigureerimine:

Kuigi saate installida suure hulga WordPressi pistikprogramme, et tegeleda kommentaarimügi ja rämpspostiga, võite konfigureerida WordPressi arutelu seadeid. Need asuvad administraatori ala jaotises Seaded, näiteks www.abc.com /wp-admin/options-discussion.php. Kõige lihtsam ja täiesti turvaline võimalus rämpsposti kommentaaride ja rämpsposti registreerimise lõpetamiseks on teie kommentaaride kinnitamine ja registreeringute ajutine muutmine käsitsi. Praktilisem viis on siiski installida pluginad, mis võimaldavad teil kommenteerija läbi vaadata ja neid automaatselt kinnitada..Illegaalseid kommentaare ei avaldata teie saidil. Samamoodi ei saa kasutajad, kelle IP-aadressid on musta nimekirja kantud, oma infolehti registreerida või tellida .

Vihje # 2: vaadake alati arutelu seadeid:

Kommentaaride rämpsposti või registreerimis rämpspostiga tegelemiseks peaksite enne oma veebisaidi sisu heakskiitmist kontrollima ja vaatama arutelu seadeid. See on suurepärane võimalus rämpsposti kommentaaride ja registreerimiste arvu vähendamiseks veebisaidile iga päev.

Vihje # 3: installige Captcha vormid:

Captcha vorme installib suur hulk inimesi ja töötab võimas rämpssisu tööriistana. Need aitavad vähendada rämpsposti kommentaaride arvu ja ennetada registreerimis rämpsposti ulatuses. Peaksite oma saidil viivitamatult installima captcha-vormingu ja jätma jätmata märkused, mis ei tundu õigustatud. Lisaks sellele ei tohiks te heaks kiita autorit või toimetajat, millele te ei usalda.

Vihje # 4: Akismet plugin:

Akismet on nii suur ja võimas plugin, mis on loodud Automattic'i poolt. See sisaldab oma kommentaaride koopiaid oma andmebaasis ja aitab teil vabaneda rämpsposti kommentaaridest ja registreerimisest rämpssisu ulatuses. See plugin kaitseb teie veebisaiti rämpspostiga ja kontrollib iga kommentaari ja autentsuse registreerimise enne selle heakskiitmist. Kuid see plugin ei kinnita alati õigustatud kommentaare ja ei suuda kontrollida, millised kommentaarid on head ja millised on halvad.

Vihje # 5: keelata kommentaarid vanadel postitustel:

Veel üks suurepärane strateegia on teie vanemate postituste kommentaaride keelamine ja rämpsposti saatjate automaatse registreerimise ennetamine, kui teie sait kasvab. Rämpsposti saatjad ei saa kommenteerida, kui olete oma veebisaidi funktsioonid blokeerinud. Selleks minge jaotisse Seaded> Arutelu ala ja otsige automaatselt sulgemata kommentaaride nuppu. Klõpsake sellel nupul ja taaskäivitage aken / operatsioonisüsteem .

Vihje # 6: nõuda mõõdukust:

Avage Seaded> Arutelu ala, kus näete erinevaid võimalusi, mida teie WordPressi sait pakub, et vähendada kommenteeritud rämpsposti ja registreerimis rämpsposti .

November 30, 2017