Back to Question Center
0

Kuidas puuteplaat nakatab teie arvuti seadet? - Semalt

1 answers:

Oliver King, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et bot-infektsioonid on ummikseisud personaalarvutite seas, eriti Hiinas ja Ameerika Ühendriikides. Kuigi mõnedel botnettidel on ainult paarsada seadet, võivad teised spiraalida miljoneid masinaid kogu maailmas. Botnettide eesmärk on petta kasutajaid kahtlaste programmide või viiruste allalaadimiseks ja sundida neid klõpsama sidusreklaamija lingid või videoid, mis võivad olla nakatunud ohtlikuma pahavaraga. Seejärel toimib see Trooja hobusega ja võimaldab häkkeritel juurdepääsu teie andmetele ja privaatsele teabele - smtp tutorial php html. Häkkerid kasutavad ka teie personaalarvuti mitmesuguste ülesannete täitmiseks ja kuritegude, pettuste ja Interneti-pahategude toimepanemiseks.

Mõnel juhul võib teie arvutit või mobiilseadet nakatada botne või pahavara, mis ei lase sul laadida asjakohaseid faile ja takistada teie lemmikveebisaitide avamist. Botnet on arvutite võrgustik, mis on nakatunud konkreetse pahavara või pahatahtliku programmiga. Süsteemi kontrollib kolmanda osapoole või välisüksus. Lubage mul siin öelda, et botnettide kaptenid kasutavad teie arvutit, et varastada krediitkaarditeavet, saata rämpsposti, käitada erinevate saitidega seotud teenuse rünnakuid ja teha suuremahulisi andmepüügirünnakuid..

Kuidas pahavara nakkusi avastada?

Kui proovite oma seadet viirusetõrje või pahavaravastase programmi abil, peate kõigepealt ära hoida kõik nakkused. Reaalsus seisneb selles, et enamik programme ei tee midagi ja ei suuda kokku hoida suure hulga hackide ja Interneti-ohtudega. Mõnikord lisatakse pahatahtlike asjade koodid teie veebisaidile ilma teie teadmata. Kui teil on arvuti, peaksite veebibrauseri või operatsioonisüsteemi regulaarselt värskendama. On hea installida pahatahtliku eemaldamise programm, mida enamik eksperte soovitab oma klientidele kogu maailmas. Kui teie arvuti täidab oma ülesandeid aeglaselt, siis võite saada botnettide ohvriks ja tõenäoliselt on teie krediitkaardi andmed varastatud.

Kuidas ennetada bot-nakkusi?

Peale tavaliste antimalware-ja viirusetõrjeprogrammide käivitamist peate tegema kindlaid samme oma ohutuse ja kaitse tagamiseks veebis. Esimene asi, mida peaks tegema, on valida tugevad kasutajanimed ja paroolid. Kontrollige oma privaatsusseadete kontrollimist peaaegu iga päev ja värskendage seadeid üks või kaks korda nädalas. Sa ei tohiks tulemüüre välja lülitada interneti surfamisel ja oma lemmikveebisaitide kontrollimisel. Eksperdid usuvad, et bot-võrgud võivad nakatada tavalist arvutit või mobiilseadet vähem kui viie minutiga. Seega peate olema ettevaatlik veebilehtede ja blogide külastamisel. Interneti kasutamise ajal ei tohiks te kunagi klõpsata tundmatutele lingile ja e-posti manustele, mitte alla laadida tarkvara ja rakendused tundmatutest või ebaseaduslikest veebisaitidest ega skannida seadet regulaarselt.

November 29, 2017