Back to Question Center
0

Kõige lahedam H1 silt - ekspert Semalt Natalia Khachaturyan

1 answers:

Iga suur või väike ettevõte püüab maksimeerida kasumit. Selle saavutamiseks peate tagama, et teie tooteid ja teenuseid huvitab ja huvitab paljud inimesed. Siseturundus on märkimisväärne viis seda näha, kuna see optimeerib teie SEO positsiooni.

Sisu strateeg Semalt , Natalia Khachaturyan selgitab, et sisu turundus on lai aspekt, ja enamik inimesi kipuvad ignoreerima väike veel suur detail sisu turundus. See on H1-märgend, mis võib tunduda olevat vaid väike tegur. Siiski on see sisuturunduse ebaõnnestumise või edu oluline tegur - 70 tiradas gratis.

Mis on H1 TAG?

Dokumendi loomisel saate oma artiklit hõlpsaks lugemiseks jagada erinevateks osadeks. Võite panna igale lehele erinevad päised. Rubriigid kuvatakse tavalistel tekstidena suuremaks ja tumedamaks. Võite lisada ka teisi rubriigi stiile, mis erinevad suuruse poolest. Nende hulka kuuluvad H2, H3 ja H4 sildid. H1 sildid on mõeldud selleks, et meelitada lugejaid lugema artikli osa.

H1 võib nimetada HTML-märgendina, mis näitab veebisaidil kindlat sildi.

HTML - see on hüperteksti märgistuskeel. Veebilehtede loomiseks kasutatakse enamikke saite HTML .

silt - see on kood, mis näitab veebisaidi brauserit, kuidas see peaks sisu kuvama.

Rubriik - HTML-il on kuuest pealkirjast alates H1 kuni H6 ja H1 on peamine silt, kuigi kuus on kõige tähtsam..Sildid erinevad suurusest H1, mis on suurim ja H6 on kõige väiksem.

reeglid, mis aitavad teil luua parimad H1-märgendid

Veenduge, et teie H1-märgendid oleksid kasulikud ja annaksid teile parima tulemuse. Selle saavutamiseks peate järgima mõningaid näpunäiteid tagamaks, et teie H1-märgendid on tapja ja need näpunäited hõlmavad järgmist:

Kasutage ainult ühte H1-märgendit

Igal lehel on vaja ainult ühte H1-märgendit. Märgistuste lisamine ei lisandu lehele väärtust. Seda seetõttu, et kui otsingumootorid indekseerivad igal lehel, on neil tõenäoliselt lihtsam töö, kui nad keskenduvad oma jõupingutustele ühes H1-märgendis. Võttes paljud neist ühele lehele, ei pruugi otsingumootorit segamini ajada, vaid võib nende indekseerivat jõudu tühjendada.

Silt peaks kirjeldama teie lehe sisu

See annab lugejatele vihje, mida nad peaksid loota isegi enne materjali lugemist. Enamasti peaks H1-märgend olema sarnane teie pealkirjaga. See on blogi pealkiri. H1-märgi esmane eesmärk on anda lugejatele tugeva vihje, mida nad saavad lugeda.

See ei tohi ületada 70 tähemärki

Tähemärkide minimaalne arv peaks olema 20 ja maksimaalselt 70. Ärge pikendage pikkust. Kui märgend on liiga pikk, võib see HTML-i märgendi võimsuse nõrgendada .

Tee see välja paistma

See aspekt on teie blogi kõige olulisem element. Et see välja paistma, peaks see olema tugev, märgatav ja suur. Kasutage nii palju visuaalset vormingut kui võimalik, kasutades selleks kõiki vajalikke fonte ja stiile, et see välja paistma.

Kasuta pikema saba märksõna

Lühikese märksõna kasutamine võib nõuda, et pealkirja tekst täidaks märksõnu, mis võib põhjustada märksõnade tiheduse suurt suurenemist. See ei ole soovitav, kuna see häirib teksti voogu, vähendades seega selle kvaliteeti.

H1-kood on üks teie SEO järjekoha optimeerimise oluline element, ja kui teete need valesti, võib see teie saidil rikkuda. Vältige optimeerimise ülekoormamist, kuid veenduge, et teie märksõnad oleksid hästi loetletud huvitavas pealkirjas.

November 29, 2017