Back to Question Center
0

Kogutud sisu ja selle mõju saidi edetabelile - Semalt ekspert, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Sisu kriipsutamist võib kirjeldada kui sisu levitamist internetist teistest kohtadest ja selle avaldamist veebisaidi enda töös. Seal on palju veebisaite, mis sisaldavad teiste veebisaitide sisu. Mõned veebisaidid valivad artikleid teiselt veebisaidilt ja avaldavad need oma töödeks, teised aga kogu veebisaitide kopeerimiseks.

Selline käitumine on vastuolus Google'i kehtestatud juhiste ja autoriõiguse seadustega Ameerika Ühendriikides ja paljudes teistes riikides. Enamik inimesi, kes sisu loobuvad, mõistavad, et nad teevad vale asja - calendrier gestion de projet excel. Nii et kui te ei usu, et olete kraapides sisu, siis tõenäoliselt mitte.

Natalia Khachaturyan Semalt sisustrateegia ütleb, et kui soovite eemaldada kraapitud sisu, on soovitatav kasutada teiste veebisaitide teabe kuvamiseks ettevaatust. Mõnikord võivad veebimeistrid küljeribal olla "twitter feeds" või "latest feeds". See pole tingimata halb. Enamikul juhtudel on selliste külgede kuvamine hea. Kui aga liiga palju andmeid kuvatakse liiga paljudelt allikatest, on teil oht, et saate Google'i juhiseid rikkuda.

See tekitab järgmise küsimuse, kui palju see on liiga palju? Selles küsitluses pole konkreetset vastust, kuid on mõistlik, et sisu muudest allikatest ei pea ületama 10 protsenti teie veebisisust Hea näide võiks olla tüüpiline blogi, mis sisaldab uudistevoo külgriba. Kui teie blogi postitused on liiga lühikesed, siis on tõenäoline, et teie uudistevoodil on rohkem sisu kui teie blogis .

Mõelge sellele, kuidas otsingumootor vaataks sellist lehte. See jõuab järeldusele, et enamik teie lehest on täidetud sisuga, mis ei ole originaalne või korduv sisu nagu teie jalus ja logo. Selle tulemusena olete veebileht, mida ei saa lugeda sisu teemaks suurepäraseks ressursiks.

Te peate teadma, et Google on kirjeldanud mõningaid näiteid sellest, mida ta peab lugemiseks. Näiteks veebisaitidel, mis kopeerivad ja taasavaldavad sisu teistelt veebisaitidelt, lisades sellele mingit sisu või väärtust, loetakse sisu katkendajaks. Sama kehtib ka saitide kohta, mis kopeerivad sisu teistelt veebisaitidelt, ja seejärel vähenevad, võib-olla asendada sünonüümidega ja seejärel uuesti avaldada. Nad võivad ka proovida sisu muuta, kasutades automatiseeritud meetodeid, näiteks artiklite ketasteid.

Samamoodi võivad mõned saidid kuvada teistelt veebisaitidelt püsivaid infosisu toiteid, pakkudes oma kasutajatele mingit organisatsiooni või eeliseid. Need rikuvad Google'i juhiseid ja neid saab selle eest karistada tõsiselt.

Sisu hõõrumine ei peatu ainult kirjalikus sisus. Sama kehtib ka varjatud sisu, näiteks piltide, videote ja muude meediumivormide kohta. Sellisel juhul võivad mõned veebisaidid selle sisu teistelt veebisaitidelt lisada, ilma et see lisaks kasutaja juurde olulist väärtust. Seda saab ka tõsiselt karistada otsingumootorid. See kahjustab ainult otsingumootorites teie positsiooni, selle asemel et seda aidata.

November 29, 2017