Back to Question Center
0

Kas olete ainus, kes teie arvutit kontrollib? - Semalt Expert

1 answers:

On täiesti õige, et mõnel õelvara, sealhulgas ransomaterjal, mõjutab teie seadet otseselt. Kuid DDoS-i bot-võrgu pahavara funktsioonid on erinevad, mõned neist saavad oma seadet juhtida, teised jätkavad taustfailide käitamist vaikselt ja ootavad käsku bot käies või botaanil. Ennast levivad botnet-võrgud koguvad alati erinevate busside kaudu teisi kanaleid. Infektsioonide teed hõlmavad veebisaidi haavatavust, parooli lõhenemist, et pääseda juurde kasutaja privaatset ID-d ja Trooja hobuse pahavara. Kuid kõik need võimaldavad häkkeritel arvuti või mobiilseadet juhtida ja käitada - fiches de salaries gratuit. Loomulikult on peaaegu võimatu märkida roboteid täpset arvu, hinnangud näitavad, et neist on rohkem kui kaks miljardit.

Miks botnet-võrgud on loodud?

Frank Abagnale, Semalt klienditeeninduse juht, selgitab, et botnet-võrgud loodi aktiivsuse, riigipoolse toetuse katkemise, rünnakute kasuks ja muudel põhjustel. Botnetteenuse hankimine Internetis on odav, eriti kui olete proovinud ühendust võtta tõelise rämpspostiga.

Kuidas kontrollitakse bot-võrke?

Üks botnettide põhiomadusi on nende võime saada uuendatud teavet bot kämpingupartneritest..Nad suhtlevad korrapäraselt botmastersiga, mis võimaldab ründajatel muuta IP-aadressi ja kohandada mõnda valitud toiminguid. Botneti disain erineb ning nende struktuurid on jagatud erinevatesse kategooriatesse, nagu klient-botneti mudel ja peer-bot-võrgu mudel.

Kliendiobjekti mudel:

See on siis, kui masin on ühendatud tsentraliseeritud serveriga ja rämpsposti eesmärk on teie isikuandmete häkkimine. Tsentraliseeritud hingamisteede abil on mõned botnettide spetsiifilised käsklused ja need muutuvad nakatunud masinate juhiste ajakohastamiseks.

Peer-to-peer bot-võrgu mudel:

See mudel vastutab usaldusväärse ja usaldusväärse arvutite nimekirjade säilitamise eest, millega häkkerid suhtlevad ja värskendavad pahavara. Nad mõnikord piiravad kompromiteeritud masinate arvu vastavalt nende vajadustele ja muudavad kasutajate raskeks oma kasutajanimede ja paroolide jälgimise. Kui teil puudub tsentraliseeritud käsuserver, võite selle haavatavuse ohvriks saada. Teie kaitse maksimeerimiseks peaksite botnetikleid detsentraliseerima ja hoidma oma privaatset teavet krüpteerima.

Nakkuse kõrvaldamine kõigil seadmetel:

Suurepärane võimalus botti vabanemiseks on kõigi teie seadmete infektsiooni kõrvaldamine. Üksikute seadmete puhul sisaldavad masina kontrolli saavutamise strateegiad ründevara ja viirusetõrjeprogrammide käivitamist, tarkvara installimist usaldusväärsetest allikatest ja puhverdamist. Kui olete valmis, võite robotnettidest lahti saada ja saate oma turvalisuse internetis tagada. IoT-seadmete puhul peaksite käivitama tehaseseadete lähtestamise või vormindama seadme vastavalt teie nõuetele. Kui need võimalused on ebaotstarbekas, võite pöörduda Interneti-teenuse pakkuja poole ja paluda tal mõni tund või päevad oma süsteemi sulgeda.

November 29, 2017