Back to Question Center
0

Ärge lubage kellelgi teie arvuti seadme käsitsemist! - Pööra pottõrmusi Semalt

1 answers:

Robotti võrgustik või bot on rühm zombiearvutid või robotid, mida rämpspostiga tegelevad ja manipuleerivad mitu seadet. Poodivõrgud on tõenäoliselt seaduslikud arvutivõrkude arvutid, mis töötlevad samu programme või arvutite rühma, mis on viiruste ja pahavara nakatunud. Kui see on arvutisse installitud, enamasti ilma kasutajate teadmisteta, muutub teie arvuti aeg-ajalt zombiks, puruks või arvutiks. See ei tööta korralikult ja ei takista bot kontrollerite kontrolli. Frank Abagnale, Semalt kliendihalduse juht, selgitab, et sellistel asjaoludel tuleb ründevara ja viirusetõrje tarkvara lubada nii ruttu kui võimalik - localhost:wp-admin.

võrgu suurus

Botnettid erinevad keerukuse ja suurusega, mõned neist on suured, teised on väikesed. Suurtel botnettidel on tuhanded individuaalsed zombid ja väikestel botnettidel võib olla vaid paar sadu dronesid või zombisid. Botnetti avastati esmakordselt juulis 2010, mil FBI vahistas noort sloveeni. Teda süüdistati pahatahtlike asjade levitamiseks tuhandetes arvutiseadmetes. Keskmiselt nakatunud botnettidega 12 miljonit arvutit. Paharibasid on erinevad, mõned neist võivad nakatada arvutiseadmeid samamoodi nagu viirused või õelvara .

Võrguteid kasutatakse mitmel viisil, millest mõned on kirjeldatud allpool:

Hooldusreiside keelamine:

Võrguteid kasutatakse konkreetse arvuti seadme või võrgu rünnakute käivitamiseks ja teenuste katkestamiseks ühenduse kaaperdamise teel. Veelgi enam, nad tarbivad võrgu ribalaiust ja ületavad süsteemi ressursse. Konkurendi saidi hävitamiseks kasutatakse tavaliselt teenistuskäskude kaotamist (DoS).

Rämpsposti ja liikluse jälgimine:

Botnet kasutatakse ka arvuti seadme TCP / IP-protokolli nakatamiseks ja selle konkreetsete rakenduste rakendamiseks. Botnetti kasutatakse laialdaselt konjugeerimisel mitmete zombide ja viirustega ning kogutakse e-posti aadressid. Nad saadavad ohvritele suure hulga rämpsposti ja andmepüügi e-kirju. Tavaliselt kasutavad zombisid ja roboteid kasutajanime ja parooli petmiseks, et robot saaks oma funktsioone kontrollida ja seda kasutada .

Keylogging

Teie arvutite krüpteerimisprogrammid olid mõeldud roboteid tuvastama ja takistama neil igasugust teavet koguma hakata. On väga kahetsusväärne, et bot-võrgud on kohandatud turvalisuse hävitamiseks ja nad installivad keylogger programme nakatunud masinas. Keyloggers aitavad roboteid kontrollida ja filtreerida arvutiprogrammide programme, mida seejärel kasutatakse oma PayPal ID või krediitkaardi andmete peksmiseks.

Pay-per-click kuritarvitamine:

Veebisaidid kasutatakse ka võrgu kaudu erinevate viiruste ja botnettide levitamiseks ja levitamiseks. Nad püüavad kasutajaid pahatahtlikes tegevusvaldkondades ning käivitavad arvuti seadmeid ja e-posti ID-sid. Kui klõpsate maksa-kliki süsteemil, võivad robot-võrgud juurdepääsu teie finantsandmetele. Zombisid kasutatakse laialdaselt kasutaja teabe töötlemiseks, et teenida mõne raha oma maks-kliki süsteemide eest.

November 29, 2017