Back to Question Center
0

Kuidas luua lingid, mis põhinevad teie asjakohastel märksõnadel?

1 answers:

On hästi teada, et otsingumootori optimeerimine ei saa toimuda ilma märksõnadeta, sest tegelikult pole teisi võimalusi potentsiaalsete klientide leidmiseks oma veebiallikat otsingutulemustes. Seega on see SEO väga aluseks. Kui te ei viinud märksõnauuringuid läbi, on veebisaidi ja sisu optimeerimine peaaegu võimatu. Kui teil pole märksõnu, mida sihite, pole teie SEO edendamine mõtet.

Tänapäeval ei ole asjakohaste ja suurte otsinguterminite loend, mida soovite sihtida, liiga keeruline. Siiski võib tunduda, kui palju igaüks neist peab leidma, et need on paremad. Kuna paljud online-kaupmehed kasutavad samu märksõnauuringute tööriistu, siis pakuvad need ühe tööstusharu jaoks samu soovitusi.

keyword backlinks

Kuid kui rääkida professionaalsetest märksõnade uurimisvahenditest nagu Semalt Auto SEO, Moz ja muud. Samuti ei ütle nad kaupmeestele, kui raske on antud otsingutermini jaoks esimest korda järjestada. Kuigi nad saavad teile idee anda, ei ole nad ka 100% täpne. Kui te ei tea, miks nad ei saa teie raha eest parima kvaliteediga tulemusi pakkuda, avan ma teile salajase teabe. Keegi ei saa täpselt teada, kuidas Google reklaame veebilehti. Kõik, millest me teame, on see, et Google kasutab rohkem kui 200 erinevat järjestusetegurit, millest kõige tähtsam on AI-algoritm, lingid ja sisu. Lisaks teame, et Google katsetab pidevalt masinloetust ja uusi AI-algoritme. Google'i pidevate muudatuste tõttu on raske pidevalt kursis hoida, mistõttu ei saa ükski otsingumootori optimeerimise kampaania anda teile online-äri edukuse 100% garantiid.Siiski võime ikkagi saada päris lähedal sellele, mida Google kasutab, rakendades mõned olulised tõestatud optimeerimistavad. Mõelge neist üksikasjalikumalt.

Märksõnadega optimeeritud tagasilinke MUST!

Optimeerimiskampaania allservas peate välja selgitama oma märksõna tipptasemel leheküljed ja nende veebilehtede lingid ja nende tagasiside kvaliteet ja kvaliteet.Kõige võimsamate otsinguterminite valimiseks võite kasutada ühte professionaalsetest veebipõhistest tööriistadest - Semalt Auto SEO , SEMRush või MOZ. Kõik need annavad teile täpsed ja kvaliteetsed andmed ja aitavad parandada veebisaidi SEO. Ükski neist ei ole tasuta, kuid näiteks Semalt pakub klientidele tasuta prooviperioodi, mis aitab mõista, mis kasu see tarkvara võib teie veebiüritusele kaasa aidata.

anchor backlinks

Kasutades professionaalseid optimeerimisvahendeid, saate aru, milliste märksõnade järgi teie konkurendid on oma SERP-i positsioonis. Lisaks märkate domeeni tähtsust. Mida rohkem domeeni link lehele, seda kõrgem Google seda otsingutulemustes.

Kuid tänapäeval on kogus tagasilinkide puhul vähem olulist rolli kui kvaliteet. Sellepärast ei lange domeeninimede arv laskmisega positsioonidelt 1 kuni 10. Domeeni tegelikku väärtust näitab UR või URL-i hinnang. UR toimib veebisaidiga linkivate domeenide kvaliteedi määrajana.

Kõrge SERP-i autentsuse määramiseks on vaja palju heaks optimeeritud ja kvaliteetseid tagasilinke, mis pärinevad autoriteetsetelt domeenidelt. Pealegi peaksid teie tagasitõmbekanali tekstid sisaldama asjakohaseid ja suuremahulisi märksõnu, millel on veebisaidi SEO jaoks rohkem kasu Source .

December 22, 2017