Back to Question Center
0

Millised on parimad tagasilinkide tegemise viisid, mis toimivad?

1 answers:

Kui tegemist on rohkem liiklust veebisaidile, on siin otsingumootori optimeerimine (SEO). Kas kasutate isiklikku blogi, väikest e-poe poodi või oma veebipoest - see on ainus viis veebiprojekti liikluse suurendamiseks, et parandada selle veebis nähtavust. Sel moel tuleb teie veebisaidi SEO lõppeesmärk näidata Google'i otsingutulemuste esimese lehekülje ülaosas. Mis teeb head SEO? Eduka optimeerimise puhul on seoste loomise strateegia üks kõige olulisemaid elemente, mis võtavad juhti ja jäävad konkurentsist välja. Aga kuidas teha tagasilinke, mis töötavad selle nimel võimalikult parimal viisil? Vaatame.

make backlinks

Let's face it - kõik lingid pole terved. Ma pean silmas peate tegema tagasilinke kvaliteeti oma peamise prioriteedi asemel nende kogusena. Vastasel korral võite teha ka rohkem kahju kui hea - kuna teie veebisaitidel avaldatud potentsiaalselt ohtlike lingid võivad kiiresti rikkuda teie praegust SEO edenemist. Nii et paremaks peate olema mõistlik pöörata piisavalt tähelepanu ja kontrollida kahekordselt, enne kui loote tagasilinkide reaalajas.

Nii saate sideministeerimise ja uuringute tegemise hõlbustamiseks soovitada kasutada ühte järgmistest veebipõhistest tööriistadest: Majestic, Semalt Analyzer ja Ahrefs. Võite ka kombineerida mitu tööriista, et kõik oleks paigas. Seda tehes mõistame, mida teha ja mida tuleks vältida mis tahes hinnaga. Allpool ma loen selge erinevuse parima kvaliteediga linkide vahel, mis töötavad teie edusammude jaoks, ja halvimad, mida peaksite igal juhul vältima või vähemalt lühikese aja jooksul eemaldama.

Hea lingid

Lingi kvaliteedi tagamiseks on kolm peamist tegurit - usaldusväärsus, asjakohasus ja lehe asukoht. Hea usaldusväärsus tähendab seda, et lingid, mis töötavad ainult usaldusväärsetest ja usaldatavatest domeenidest, nagu näiteks maailma kuulsad meediavarumid, PR-veebisaidid või juhtivad sotsiaalsed platvormid. Linkide asjakohasus viitab sellele, et lingid peavad alati olema teie veebisaidi põhiteemal asjakohased. Ma mõtlen, et oleks puhtalt asjakohane, kui oleks link tehnoloogiaportaalis, mis viitab teie inseneri veebipoole. Kasutades midagi asjassepuutumatut, näiteks teie sõbra blogipostitused talvispordialadel, ei tehta kunagi. Lehekülje asukoht on oluline - õiged positsioonid muudavad tagasilinkid Google'ile väärtuslikumaks. Näiteks on jaluste, külgribade või autori bioosakeste puhul alati väiksem kaal. Samas on kontekstuaalsed lingid tavaliselt kõrgeima väärtusega.

seo backlinks

Halvad lingid

Põhimõtteliselt on halb tagasilinke teada oma selgelt kunstliku välimuse, manipuleeriva käitumise ja petliku eesmärgi tõttu. Nii Google'is on muret kõik ebaloomulikud tagasilinkid ja tavaliselt karistab veebisaite oma positsiooni lohistades. Tagasilinkide turvalisuse tagamiseks käivitage alati topeltkontroll veebistööriistadega, mida varem mainisin. Täpsemalt ei tohiks teil kunagi olla makstud, vahetatud tagasilinke ega ebaolulisi tagasilinke ega ka optimeeritud (i. e. , mille ankurdussõnad on suuresti pakitud märksõnadega). Selleks veenduge, et hoiduksite igast agressiivsest lahendusest, näiteks linkide loomapargid, rämpsposti külalispostid, madala kvaliteediga kataloogid ja mis tahes automaatne tarkvara, mis on loodud tagasiside loomiseks automaatselt Source .

December 22, 2017