Back to Question Center
0

Millised on tõestatud viisid tagasilinkide kiireks saamiseks?

1 answers:

Kas te ikkagi usute, et ainus viis kvaliteetsete tagasilinkide kiireks saamiseks on luua suurepärane sisu ja oodata, kuni kasutajad teiega linke linkivad? Kui jah, siis avab see artikkel teie silmad tõele. Loomulikult on kvaliteetse sisu loomine igale otsingumootori optimeerimise kampaaniale oluline, kuid kulub lugejatele oma sisu meelitamiseks mitu või isegi aastat.

Selles artiklis me räägime, kuidas kiirendada oma saidil lingid ja parandada oma bränditeadlikkust otsingumootori tulemuste lehel.

get backlinks fast

Tagasiside kiire saamine

  • Vastused küsimustele Quora

Quora on unikaalne platvorm, kus inimesed otsivad sobivaid vastuseid nende küsimustele. See on rahvarohke platvorm, kus nende küsimused esitatakse vähemalt mitu tuhat inimest päevas. Oleks rumal jätta tähelepanuta võimalus oma äritegevuse kasvatamiseks ja uute veebisaitide meelitamiseks. Kõik, mida pead tegema, on otsida oma niši seotud märksõnu. Selle tulemusena leiate sadu tuhandeid küsimusi, mis teie vastust ootavad. Te peate vastama küsimustele, milles olete ekspert, ja kui teie domeenis on konkreetne blogipostitus või artikkel, mis võib olla asjakohase vastusena küsimusele, pange see link. Siiski peate tagama, et te ei lingi saidile mitte ainult oma saidile. Kui soovite rämpsposti Quora, siis tõenäoliselt põhjustab see selle platvormi karistusi ja eemaldatakse süsteemist.

  • Aita reporterist välja

Kirjanikele, blogijatele ja ajakirjanikele on kasulik allikas, mida nimetatakse HARO. Ükski asjaomane inimene saab postitada küsimusi seal ja kui teil on vastus nende küsimustele uuringute põhjal, saate tasuta ajakirjandust. Teie artikkel võib ilmuda uudiste veebisaidil laiema vaatajaskonnaga või saada tasuta ajakirjandust. Te saate isegi avaldada sellistes autoriteetsetes uudisteallikates nagu New York Times, Entrepreneur ja teised, mis muudavad HARO suurepäraseks võimaluseks kvaliteetsete tagasilinkide saamiseks. Tegelikult ei saa te sellelt allikalt palju linke. Kuid need, mida te saate saada, võivad teile pakkuda palju väärtust ja usaldust.

get backlinks

  • Otsimata katkised lingid

Broken link hoone võib olla suurepärane võimalus tagasilinkide kiireks saamiseks. Siiski võib see olla keeruline, kui keskenduda õiget tüüpi katkistele linkidele. Seal on palju veebisaite, millel on katkised lingid, kuid kõik neist kaugel tahaksid parandada nende katkised lingid ja panna sinu asemel purunenud. Paremate tulemuste saavutamiseks peate oma otsingut kitsama. Peate otsima veebiallikaid, mis on teie turunišši rikkistel linkidel. Reeglina teevad veebimeistrid suurema tõenäosusega oma veebilehtedel purunenud linke ja üldised blogi postitused. Sel viisil saavad nad oma domeenile rohkem liiklust ja parandavad veebisaidi SEO Source .

December 22, 2017