Back to Question Center
0

Kuidas saab lingi kommentaare parandada oma saidi auaste SERPis?

1 answers:

Te olete ilmselt kuulnud palju kohutavat teavet kommentaaride tagasilükkimiste loomise ja selle tehnika negatiivse eelsoodumusega. Kuid ma tahan, et te võtaksite mõnda aega ja läheksite selle strateegiaga avatud meelega. Hoolimata selle strateegia halva mainest, võib blogide kommenteerimine tagasitõmbamisstrateegia abil aidata teil luua potentsiaalsete klientidega häid suhteid ja luua oma brändi juhtimise oma turunišši sees. Siiski peate tegema õige lähenemisviisi kommentaaride lingid, et saada hea SEO tulemus. Vastasel korral näete otsingumootorite silmis kahtlast vaadet ja võib isegi karistada rämpsposti linkide loomise tehnikaid.

Käesolevas artiklis arutleme uute viiside kohta, kuidas linkide mahla saada kommentaaridest. Saate unustada kõike, mida varem lugesite. Lähenemisviis, millega me teiega jagame, ei näi välja nagu muud linkide loomise meetodid, mis nõuavad dofollow, nofollow, otsinguterminite või muude asjade kasutamist, mida te kuulsite.

Uus kommentaaride tagasiside saamise viis

Arutlege, milliseid etappe peate järgima, et saada kvaliteetset kommentaari lingid lühikese aja jooksul.

  • Leia õiged blogid

Teie link hoone kampaania algusjärgus peate leidma õiged blogid oma linkide genereerimiseks. Sa pead tegema oma turu niššuuringuid ja leidma veebiallikaid, mis saavad suurepärase liikluse ja kaasamise. Pole eriti otstarbekas otsida parimaid tööstuse ajaveebe. Selle asemel võite leida keskmise PR blogisid või foorumeid, millel on märkimisväärne hulk aktiivseid kommentaare.

Võimaluse leidmiseks võite Google'isse lisada ainult kindla päringu. Näiteks kui teie ettevõte on meditsiinivaldkonnas kätte toimetatud, võite küsida otsingumootorilt päringu "TOP meditsiinipäevikud" või "arstide foorumid". "Selle tulemusena esitate TOP-i ajaveebide nimekirja, mis põhineb mõnel sotsiaalsetel osadel ja nende blogide kommentaaridel.Kui olete leidnud oma ettevõtte jaoks sobivad veebiallikad, võite jätkata filiaali välja järgmised kommentaarid linkid oma blogi. See aitab teil suurendada partnerite saitide baasi.

  • Blogide korraldamine

Kasutage RSS-i liitumisi Google'i lugejas teie tööstuse ajaveebide jälgimiseks. Loo iga teema veebisaidi jaoks erinevad kaustad. Selle protsessi täiustamisel jälgite, millistel kategoorialadel on postitusi, mida on hiljuti värskendatud.

  • Püüa olla esimene

Soovitav on luua kommentaare lingid tüütu foorumi viisil lihtsalt kirjalikult ebaoluline, rämpsposti kommentaarid. Võite olla esimene, kes lahkub kommentaarist postituse all, kuid alles pärast seda, kui seda põhjalikult lugesin ja mõelge arukale ja mõistlikule vastusele. Kui teie peamine link on huvitav ja jääb kohale, siis tõenäoliselt klikivad teised kommenteerijad sellel, et vaadata, kes te olete. Sellepärast, kui olete esimene, on teie muudatused suuremad kui siis, kui jõuate peole pärast paljusid teisi kommenteerijaid Source .

December 22, 2017