Back to Question Center
0

Kuidas suurendada väliseid linke?

1 answers:

Tagasilinke jäävad veebiallika kvaliteedi, asjakohasuse ja autoriteedi peamised näitajad. Nad näitavad Google'ile, kas ta peab sellel veebisaidil TOP-i olema või mitte. Kõrgekvaliteedilised välised lingid mõjutavad teie saiti otsingutulemustes otse. Siiski, kui te olete digitaalsel turul suhteliselt uus, ei ole lihtne saada suuremahuliste PR-veebisaitide lingimahla. Väikeste või hiljuti loodud veebiallikate puhul võib tagasilinkide loomine olla üsna keeruline, kuigi kõik nn lihtsad ja kiireid viise lähevad vastuollu Google'i suunistega ja võivad põhjustada pingeread. Veelgi enam, kui loote lingid otsingumootorite puhul kahtlasteks, siis riskite Google'ile karistusi saada.

number of backlinks

Täna räägime loendite arvu rollist veebipõhises ärireklaamides ja räägime mõnest tehnikast, mida saate sihipärasema linki mahlaga.

Miks on teil vaja tagasilinke?

Üldiselt on tagasilink siis, kui teie veebiblogi linkib teine ​​veebiallikas. Kui sellel veebisaidil on kasutajate jaoks väärtuslikkus ja otsingumootorid peavad seda autoriteetseks, saavad sellelt saadud lingid teie saidi kvaliteedi liikluseks. Kui aga paned lingi rämpsposti, hiljuti karistatud veebiaadressi, on teie võimalus lüüa mahl saada väga madal. Mida kvaliteetsemad lingid viitavad saidile, seda rohkem volitusi saab domeen otsingumootoritest.

Te peaksite olema teadlik välistest linkidest erinevatest eesmärkidest, kuna iga tagasitõmbamise tüübi kohta saate erinevaid tulemusi. Lingid erinevad sõltuvalt asjaolust, kas olete see, kes ühendab või ühendab.

Loetleme siis mõned eelised, mida lingid meie veebisaitidele toovad:

  • Tagasilinkid saadavad teie saidile liiklust

kvaliteedilinkide loomise kampaania loomiseks saad liikluse teistelt veebiallikatest, kui kasutajad, kes loevad teie linki postitust, klikivad sellel lisateabe saamiseks.

  • Tagasilink viitab teie saidile õigus

Tagasihelistamine toimib teiste bloggerside hääletusena ja räägib otsingumootoritest selle kohta, teie domeen. See sobib ideaalselt bränditeadlikkuse parandamiseks.

  • Teid märganud teiste veebisaitide omanikud

Kui lisate oma saidile viite teise domeeni, selle saidi omanik märkab seda teavet oma analüütilise tarkvara abil (f. e. Semalt veebianalüsaator või Google Analytics). See on suurepärane võimalus teil saada teisi nišiga seotud veebiallikaid, et märkida oma domeen ja luua teiega head ärisuhted.

backlinks to your site

Kuidas tagasilinkide arvu suurendada?

  • Toota midagi unikaalset

Tagasilinkide saamiseks mahepõllumajanduslikult peate tootma ainulaadset ja huvitavat sisu. Kuid kõik nutikate veebisaitide omanikud loovad kvaliteetset sisu ja võivad teiste artiklite hulgas kaotada. Võite proovida oma suuremahulisi märksõnu läheneda sisuga, mis on ülejäänud osas veidi erinev. Kui saate sihitud vaatajaskonnale pakkuda midagi uut, siis tõenäoliselt saavad kasutajad seda üksteisega jagada, samuti saavad teised bloggers olla uudishimulik oma brändi kohta.

  • Link blogijate jaoks

Teistele bloggersidesse linkimine on suurepärane võimalus saada ennast rohkem tagasilinkideks, sest sa saadid need blogid. Kui linkite teiste inimestega, saate tõenäolisemalt aktsiaid, lingid ja orgaanilist reklaamimist Source .

December 22, 2017