Back to Question Center
0

Kas soovite soovitada tagasi lingid võrgupäevikutest (PBN-id)?

1 answers:

Nagu minu jaoks, ei saa ma soovitada ega näidata teile täpselt seda, keda tuleb kõigepealt proovida. Asi on selles, et ma ei tunne ennast nagu Grey-Hat SEO või Jumal keelaks Black-Hat SEO. Ja privaatvõrgupõhiste blogide tagasilinkide ostmine on kindlasti tabuleeritud skeem, mida Google niivõrd vihkas. Usun, et võrgupäevikutest (PBN-id) makstavate tagasilinkide saamine, olenemata sellest, kui edukad nad on praegu, on tõenäoliselt kõige lihtsam viis teenida rasket ja vaevalt hüvitatavat (mõnikord isegi pöördumatut) hinne.

Sellest hoolimata on privaatvõrgu ajaveebid endiselt populaarsed ja ma olen näinud ka palju algajaid veebihaldureid, kes naudivad tehingut ja saavad kasu pigem kiiresti ja päris mõõdetavast edust SEO. Kuid mis on tõde? Kuidas võtta hästi vormistatud otsus lingid võrgupäevikust? Proovime teha kõik selgeks - ainult mitmete külmade faktide ja minu lühikeste ettepanekutega kaaluda nende plusse ja miinuseid. Lõppude lõpuks on see ainult teie otsustada.

Võrgundusblogide lingid on kasulikud:

  • Kui teil on SEO juhtimise all, siis pean silmas, et saate oma konkurentidelt võimas eelise. Kõik on lihtne - PBN-idega seotud linkide ostmine tähendab, et saate oma lingid nagu hulluks kohandada, et testida kõiki linkide endi ja nende tekstikinnikute võimalusi. Jah, see on hämmastavalt atraktiivne funktsioon - lihtsalt sellepärast, et puudub muu strateegia, mis annab selle vabaduse kontrollida kõik, mis on toimingus - siin ja praegu.
  • Kasutades koheselt kõrgemat asutust, nagu ka PBN-idega, saate kasutada juba olemasoleva veebisaidi vanust ja usaldusväärset asutust - ilma viivituseta. Võrgupäevikutest tagasilinkide ostmine võib tunduda veel atraktiivsem, eriti arvestades seda, et selliseid linke on eriti raske looduslikult ehitada.

  • Saving palju aega ja pingutusi, lihtsalt kuna PBN-de kihlveod - te ei pea enam suhtlema või suhtlema. Minu jaoks on selline tüütu ülesanne leida õiged võimalused teabevahetuseks, mis on ilmselt halvim ajamahukatest katsetest, mida ma kunagi olen olnud.
  • Kuigi PBN-id on uskumatult mõistlikud aja kokkuhoidjad, jätavad nad ukse avatuks, et lahendada ka lõpuks rasked väljakutsed traditsioonilises lingihoones. Ma mõtlen näiteks, et mõnikord on peaaegu võimatu teenida kõrge PR-lingeid vanades ja usaldusväärsetes domeenides. See teos tundub vaevalt juhitav isegi enne, kui olete selle poole pöördunud, vähemalt juhiste katkestamata. Lõppude lõpuks investeerides oma aega ja jõupingutusi, et luua tegelikku suhet või muud ulatuslikku teavitustööd - ei saa kunagi anda teile mingeid ootusi ega prognoositavaid tulemusi, mitte öelda, et pikaajalise partnerluse tagatud edusammud.

Altpoolt

Noh, siin on mõned halvimad asjad lingid võrgupäevikust, ainult täiuslikkuse huvides. Halvima stsenaariumi korral võib linkide loomiseks PBN-ide kasutamine kaasa tuua käsitsi trahvi - mõnikord võib see isegi minna äärmuslikesse olukordadesse, kui kõik jõuab otsingu alaliselt keeluni. Kui see peaks nii juhtuma, pole midagi ette võtta, välja arvatud teie õnnetu veebisaidi või blogi loomine uuesti - algusest peale Source .

December 22, 2017